Współczesne zastosowanie budek telefonicznych

Kiedyś obecność budek telefonicznych na ulicach nie była niczym niezwykłym. Znajdując się poza domem, udawaliśmy się do nich, by zadzwonić do bliskich. Dzisiaj podobnych budek w miastach już nie ma, chociaż można je jeszcze spotkać przy autostradach i innych miejscach, z których kontakt w razie rozładowanego telefonu komórkowego może być utrudniony.

W obecnych czasach nie tylko każdy posiada osobisty telefon – zdecydowana większość z nas ma go przy sobie przez cały dzień. Dzięki temu w każdej chwili i z dowolnego miejsca możemy kontaktować się z innymi, a także odbierać kierowane do nas połączenia. Jednak sama konstrukcja budki telefonicznej czy pomysł prowadzenia rozmowy w zamkniętej, dźwiękoszczelnej kabinie w niektórych sytuacjach sprawdzają się także dzisiaj.

Dźwiękoszczelne kabiny w biurach

Współcześnie budki telefoniczne coraz częściej znajdują zastosowanie w biurach, choć nie są to te same kabiny, które znamy z poprzednich dziesięcioleci. Chodzi o budki, w których nie ma telefonu, ponieważ z założenia służą do prowadzenia rozmów przez urządzenie mobilne. W kabinie znajduje się wygodne siedzisko, blat, automatyczne oświetlenie, gniazdko elektryczne i wentylacja, dzięki którym osoba przebywająca wewnątrz może spokojnie skupić się na rozmowie lub pracować w odcięciu od środowiska zewnętrznego. Budki telefoniczne stawiane są w biurach tym chętniej, że zauważalnie zwiększają efektywność pracy.

Nie da się ukryć, że przebywanie w pomieszczeniach typu open space, gdzie w jednym biurze pracuje od kilku do nawet kilkudziesięciu osób dla niektórych, może być problematyczne. Panujący w nich hałas rozprasza i nie pozwala w pełni skupić się na wykonywanych zadaniach. Kłopoty z koncentracją mogą pojawiać się zwłaszcza wtedy, gdy współpracownicy prowadzą rozmowy telefoniczne, ale również osoba odbierająca czy wykonująca telefon może mieć problem ze skupieniem się na rozmówcy, jeśli wokół panuje gwar. Takie rozkojarzenie może zostać negatywnie odebrane przez kontaktującego się z pracownikiem biura klienta i negatywnie wpłynąć na wizerunek firmy. Budki telefoniczne umieszczone w biurowcach pozwalają w razie potrzeby przenieść się do dźwiękoszczelnego pomieszczenia, w którym nie przeszkadzając innym, można całkowicie skupić się na prowadzonej rozmowie.

Budki telefoniczne idealne do biura

Oferowane przez naszą firmę kabiny dźwiękoszczelne, dzięki swojemu wyposażeniu, mogą pełnić funkcję nie tylko budek telefonicznych, ale także stanowisk pracy. Osoby potrzebujące absolutnej ciszy, by w pełni skupić się na wykonywanym zadaniu, mogą skorzystać z kabiny, by znaleźć chwilę całkowitego spokoju. Budki wzbogacają też przestrzeń biurową wizualnie. Proponowane przez nas modele wykonywane są na zamówienie klientów, którzy mogą dobrać poszczególne cechy kabiny wedle swoich upodobań i dopasować je do już istniejącej aranżacji biura. Umożliwiamy dobór materiałów wykończeniowych oraz kolorystyki – do wyboru różne warianty filcu ścian wewnętrznych, lakieru lub laminaty ścian zewnętrznych oraz wykładziny podłogowej. Oprócz tego produkt może zostać zindywidualizowany poprzez umieszczenie na nim spersonalizowanej grafiki, np. zawierającej logo firmy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi budkami telefonicznymi do biur. Dzięki nim zwiększony zostanie nie tylko komfort pracy, ale także efektywność zatrudnionych. W razie pytań służymy pomocą i fachowym doradztwem.