Rozmowa z klientem na open space

Budki telefoniczne dedykowane do biur

Zapewnienie pracownikom możliwości spokojnego i niezakłóconego przeprowadzenia rozmowy z klientem jest kluczowe dla każdej firmy. O ile do tego typu działań jest oddelegowana jedna osoba albo konwersacje tego typu występują spontanicznie, nie jest problemem wydzielenie osobnego miejsca. Gorzej jest, jeśli takie zjawisko zaczyna pojawiać się regularnie i często. Brakuje cichego miejsca, a pracownik często zaczyna szukać „kryjówek” z laptopem i telefonem w dłoniach. A wystarczy zamontować kilka budek telefonicznych, które skutecznie ten problem rozwiążą. W kabinach dźwiękoszczelnych typu The Box albo The Hauz schronienie znajdzie jedna osoba. Wewnątrz znajduje się wszystko, co jest niezbędne do pracy. Wyprofilowane siedzisko wraz z blatem, na którym można rozłożyć komputer, a także gniazdka prądowe sprawiają, że nawet długie rozmowy telefoniczne można przeprowadzić w ciszy i spokoju. Koniec z ryzykiem rozładowania się komórki czy laptopa w najważniejszym punkcie negocjacji.

Kabiny dźwiękoszczelne jako innowacyjne rozwiązanie

Korzystając z budki telefonicznej The Hauz lub The Box nie musisz martwić się jakością oświetlenia do pracy, panującą duchotą czy dźwiękami przenikającymi do wewnątrz lub na zewnątrz. Ich głównym celem jest zapewnienie komfortu i wygody w trakcie prowadzenia nawet poważnych rozmów biznesowych. Dzięki temu można uniknąć dość krępujących sytuacji, kiedy współpracownik obok przypadkiem opowie żart lub cała sala nagle wybuchnie krzykiem. Rozmowy prowadzone w kabinie dźwiękoszczelnej będą o wiele bardziej profesjonalne, a nie każdemu klientowi podoba się słuchanie szmeru rozmów innych czy stukotu w klawiaturę zamiast rzetelnej odpowiedzi pracownika.

kabina 1

A gdy klient przyjdzie do biura?

W każdym biurze z pewnością znajdują się specjalnie dedykowane salki do rozmów z klientami. Co jednak zrobić w przypadku, kiedy wszystkie są zajęte, a konieczne jest podjęcie kolejnego? Oczywiście tu i teraz, bo kontrahenci czekać nie lubią. Rozmowy na korytarzu, przy recepcji czy w samym open space są źle widziane i naturalnie niebezpieczne z powodu możliwości podsłuchania kluczowych informacji przez osoby postronne. A gdyby tak zaproponować klientowi spotkanie w takiej biurowej budce akustycznej przeznaczonej dla dwóch osób? Takie właśnie zastosowanie ma kabina dźwiękoszczelna Big Hauz. Dwa wygodne siedziska i blat pozwolą na prowadzenie rozmów biznesowych, rozłożenie komputera czy dokumentów. Z pewnością wszystko, co zostanie powiedziane wewnątrz, tam też pozostanie.

Sposób, w jaki Twoi pracownicy podejmują klientów i rozmawiają z nimi, jest bardzo ważny. Pamiętaj, że nie możesz skupiać się tylko na sposobie konwersacji, ale też warunkach, w jakich jest ona prowadzona. Proponowane biurowe budki akustyczne są idealnym rozwiązaniem, które pozwoli pogodzić wszystkie zalety przestrzeni typu open space z możliwością pracy i rozmowy telefonicznej w ciszy i skupieniu. Sprawdź i przekonaj się, że ich cena nie jest wygórowana, a koszty bardzo szybko się zwrócą w postaci zadowolonych pracowników oraz kontrahentów.