Po co montować budki telefoniczne w biurze?

Jesteś właścicielem niewielkiego biura a może wielkiej korporacji? Nie wiesz jak zapewnić sobie i pracownikom możliwość przeprowadzenia rozmowy telefonicznej bądź wideokonferencji w spokoju, bez zakłócania jej hałasem? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie bardzo ciekawą propozycję. Biurowa budka akustyczna może okazać się rozwiązaniem wielu niedogodności, jakie naturalnie pojawiają się w miejscu prowadzonej działalności. Podnieść komfort pracy i zadbaj o utrzymanie profesjonalnego wizerunku z Available.

Czym są biurowe budki telefoniczne?

To niewielkie, dźwiękoszczelne kabiny. Pozwalające na przeprowadzenie swobodnej konwersacji, bez przerywania jej zewnętrznymi bodźcami. Dzięki temu nim nie narazisz siebie i swoich pracowników na prowadzenie nieprofesjonalnych rozmów i konferencji. Niestety, hałas w tle może postawić Twoją firmę w niekorzystnym świetle, a wręcz zaniechać oczekiwanego rozwoju spraw przy prowadzeniu istotnych dla firmy negocjacji czy innych rozmów.

Dodatkowym atutem budki akustycznej jest możliwość wyboru kabiny przypominającej niewielką salkę, w której w profesjonalnych i komfortowych warunkach możesz przeprowadzić ważne spotkanie biznesowe czy rozmowę kwalifikacyjną. Każde przedsiębiorstwo ma swoją własną specyfikę i nie zawsze da się w nim znaleźć przestrzeń, w której można przeprowadzić spokojną rozmowę. Olbrzymim atutem jest fakt, że taką kabinę można wstawić niemalże w każdej przestrzeni: korytarzu, głównym biurze czy mniejszym pokoju – wszystko zależy od Waszych możliwości i potrzeb.

Co zyskasz, wstawiając budki akustyczne do biura?

Decydując się na wstawienie budki telefonicznej do biura, podniesiesz swoim pracownikom komfort pracy, a także zadbasz o wizerunek waszej firmy. To nowatorskie rozwiązanie pozwala na prowadzenie rozmów bez skrępowania i jednoczesnego rozpraszania innych współpracowników. Warto rozważyć, że odebranie czy wykonanie telefonu może znacząco zaburzać rytm dnia osób przebywających w pobliżu. Bieganie po działach i korytarzach, w celu odnalezienia ustronnego miejsca do przeprowadzenia konwersacji również nie wydaje się sensowną opcją.

Stworzenie komfortowych warunków jednoznacznie podnosi wydajność zatrudnianych osób i wpływa na sukces Twojej firmy. 

Jakie są rodzaje dźwiękoszczelnych kabin?

Z racji rosnącego zapotrzebowania na budki telefoniczne do biur coraz większa ilość firm zaczyna tak owe montować. Warto jednak zaufać firmom z doświadczeniem w projektowaniu wnętrz, takim jak Available. Poniżej przykładowe rodzaje kabin, które możesz zainstalować w swoim przedsiębiorstwie:

1. Budka akustyczna Big Hauz 

Niezwykle komfortowa kabina, która w swoim wnętrzu pomieści dwie osoby, pozwalając na przeprowadzenie rozmowy w dogodnych warunkach. Cechuje ja niezwykle interesujący desing, który nada charakteru i klasy wnętrzu, w którym stanie. W budce znajdują się dwa wygodne siedziska oraz blat roboczy, na którym możecie postawić laptopa lub kubek z kawą.

2. Budka akustyczna The Box

Minimalistyczna budka dedykowana jednej osobie. Wyposażona w siedzisko i blat umożliwia wygodną pracę, bez zakłócania jej warunkami zewnętrznymi.

3. Budka akustyczna The Hauz

Jednoosobowa wersja kabiny Big Hauz. To produkt dla osób, dla których ekstrawagancki wygląd jest równie istotny co jego funkcjonalność.

Wszystkie powyższe kabiny są wyposażone w gniazdka, wentylację, oświetlenie oraz czujnik, który informuje innych o obecności osoby w środku budki.

Każdy z produktów można w pełni personalizować. Klienci mają do wyboru szerokie spectrum kolorów wykończenia, jeśli chodzi o ściany wewnętrzne i zewnętrzne, a nawet wykładziny podłogowej. Jeśli zależy Ci na utrzymaniu klasycznego, neutralnego wnętrza wybierz odcienie szarości, brązu czy czerni, ale możesz również zaszaleć i postawić budkę w odcieniu intensywnej zieleni, żółci czy fuksji. Ponadto każdą kabinę może ozdobić grafika, która będzie nawiązywała do logo firmy czy  charakteru prowadzonej działalności.

Jeśli zależy Ci na współpracy z fachową i rzetelną firmą, realizującą zamówienia na najwyższym poziomie – skontaktuj się z nami. Pozwoli to na umówienie spotkania w Twoim biurze, wykonanie wyceny na zakup lub wynajęcie dźwiękoszczelnych kabin, które znacząco poprawią wizerunek firmy i komfort pracy. A to z pewnością przełoży się na dalszy rozwój i sukcesy Twojego przedsiębiorstwa!