Kabina telefoniczna – czy sprawdzi się w Twoim biurze?

Kabina telefoniczna – by ułatwić rozmowy telefoniczne z klientami

Przestrzenie typu open space mają bardzo wiele zalet – także dla pracodawcy. Znacząco zmniejszają ilość niezbędnej przestrzeni biurowej i pozwalają na łatwiejszą kontrolę oraz zarządzanie pracownikami. Jeśli jednak część z zatrudnionych przez Ciebie osób musi kontaktować się na co dzień z klientami, to otwarte przestrzenie mogą stać się Twoją zmorą. Każdy pracownik zwiększa hałas panujący w sali – nieważne, czy rozmawia przez telefon, stuka w klawiaturę lub kartkuje dokumenty. Wszystko to jest dokładnie słyszalne w słuchawce telefonu podczas konwersacji z klientem, co niestety źle wpływa na wizerunek firmy. Wystarczy, że jeden z pracowników zaśmieje się z opowiedzianego kawału w drugim kącie sali, a wiele godzin negocjacji może zostać zaprzepaszczonych. Od takich sytuacji może uratować dźwiękoszczelna kabina, która będzie służyć jako budka telefoniczna. Specjalna technika wykonania sprawia, że żaden dźwięk nie przedostanie się do środka, ale też nie wyjdzie na zewnątrz. Jeśli więc Twoje biuro mieści się w open space, a rozmowy telefoniczne z klientami są dla Twoich pracowników codziennością, kabina telefoniczna, taka jak The Box, będzie niezastąpiona.

Kabina telefoniczna – by skupić się na pracy

Tak długo, jak pracownicy na open space mają do wykonania proste i mechaniczne zadania, które nie wymagają pracy koncepcyjnej, tak długo można pozwolić sobie na ogólny gwar, rozmawianie i dowcipkowanie przy biurkach. Problem może się pojawić, kiedy jedna lub wiele osób potrzebuje ciszy i spokoju do pracy. Może to być spowodowane nowym projektem, optymalizacją procesu czy po prostu zadaniem, które wymaga skupienia. W takich sytuacjach zamontowanie kabiny dźwiękoszczelnej w biurze może być dla Ciebie i dla pracowników wybawieniem. Praca w takim miejscu zapewni mniej pomyłek i szybszy czas realizacji zadania. Nie zawsze też możesz pozwolić sobie na oddanie sali konferencyjnej na potrzeby jednego człowieka. Jeśli więc takie sytuacje zdarzają się w Twoim biurze, to budka telefoniczna będzie wymarzonym rozwiązaniem. Zobacz, jak wygląda The Hauz i sprawdź, ile dobrego przyniesie Twojej firmie.

Kabina telefoniczna – do celów prywatnych i służbowych

Każdy pracownik ma prawo do rozmowy telefonicznej bez udziału i ingerencji osób trzecich. Nieważne, czy chodzi o rozmowę z członkiem rodziny w trakcie przerwy, czy poufną pogawędkę z przełożonym. Dyskusje na korytarzu bądź w kącie sali nie zapewniają odpowiedniej prywatności, z kolei zajmowanie dużej przestrzeni konferencyjnej będzie wysoce nieoptymalne i często niemożliwe z powodu jej zajętości. A wystarczy zainwestować w kabinę telefoniczną, która mieści dwie osoby. Taką funkcjonalność posiada Big Hauz. Dwa siedziska i stolik zapewnią komfort, a dźwiękoszczelne ściany uniemożliwią wydostanie się poufnych informacji na zewnątrz. Bez problemu możesz wziąć ze sobą laptop czy notes, by prowadzić notatki z rozmowy.


Kabiny telefoniczne do biura są rozwiązaniem, które zawsze sprawdzi się na open space, ale także i w standardowych pokojach biurowych, przeznaczonych dla większej ilości osób. Jeśli więc widzisz, że Twoi pracownicy potrzebują wydzielonego miejsca do spokojnej pracy, rozmowy z przełożonym czy konwersacji telefonicznej, zdecyduj się na taką budkę dźwiękoszczelną.