Innowacyjne udogodnienie do biura – kabina dźwiękoszczelna

Na co komu kabina dźwiękoszczelna?
Open space ma wiele zalet, ale posiada też wady. Nie tylko zresztą open space. Nawet zwykłe pokoje biurowe, w których pracuje więcej pracowników, borykają się z podobnymi problemami. Najczęściej wymieniane są:

  • brak możliwości przeprowadzenia rozmowy telefonicznej w spokoju,
  • ciągłe szmery i hałasy, które uniemożliwiają skupienie się,
  • konieczność przeszkadzania innym w czasie rozmów telefonicznych,
  • niemożność porozmawiania z przełożonym lub współpracownikiem w cztery oczy,
  • ryzyko przedostania się poufnych informacji do osób postronnych, a tym samym brak zaufania pracownika do firmy.

Niestety każda praca wykonywana w miejscu przebywania innych osób wiąże się z tymi problemami. Możesz je jednak zniwelować. Innowacyjnym udogodnieniem jest budka akustyczna do biura, dzięki której pracownik może z powodzeniem wykonywać swoje obowiązki wymagające ciszy i skupienia. Takie kabiny dźwiękoszczelne mogą służyć nie tylko do pracy przy komputerze, ale także do wykonywania rozmów telefonicznych – zarówno służbowych, jak i prywatnych. Taka biurowa budka telefoniczna to pomysł idealny, by zapewnić pracownikom niezbędną prywatność i możliwość pracy w ciszy.

kabina 2

Czy budka telefoniczna jest innowacyjna?

Z pewnością sam pomysł budki telefonicznej innowacyjny nie jest. Wprowadzenie go do przestrzeni biurowej wręcz przeciwnie! Przez bardzo długi czas projektanci przestrzeni typu open space zastanawiali się, jak zminimalizować wady tego typu pomieszczeń. Najprostsze pomysły są z reguły najlepsze. Nasze budki akustyczne The Box lub The Hauz są doskonałe do pracy dla jednej osoby. Specjalna konstrukcja i wyścielenie grubym filcowym materiałem nie przepuści żadnych dźwięków ani do wewnątrz, ani na zewnątrz. Żeby móc mówić o innowacyjnym rozwiązaniu, potrzeba jednak czegoś więcej. Taka kabina dźwiękoszczelna do biura musi posiadać odpowiednie ekologiczne oświetlenie, wydajną wentylację, no i oczywiście źródło prądu, które pozwoli na długotrwałą pracę na laptopie. Zamysłem jest przeniesienie w całości miejsca pracy do zabudowanej i szczelnej biurowej budki telefonicznej. A dlaczego nie posunąć się krok dalej? Stwórzmy komfortowe miejsce rozmowy dwójki współpracowników albo przełożonego z podwładnym! Do takich zastosowań przygotowaliśmy kabiny dźwiękoszczelne Big Hauz. Dla zapominalskich specjalnie wmontowaliśmy czujniki obecności, które automatycznie zgaszą światło przy wyjściu z takiej budki akustycznej. Innowacyjność to także życie w zgodzie z przyrodą.

Coraz więcej firm, szczególnie tych posiadających przestrzenie open space, decyduje się na zakup i montaż takich budek telefonicznych do swojego biura. Wymierne korzyści, które można osiągnąć, znacznie przekraczają cenę ich zakupu. Dzięki temu zwiększysz zadowolenie pracowników, ich wydajność i poczucie bezpieczeństwa. Taka właśnie jest charakterystyka innowacyjnych rozwiązań i udogodnień!