3 zalety budki The Hauz, które musisz poznać!

Stosowanie nowoczesnych rozwiązań w pracy poprawia komfort i pozytywnie wpływa na wydajność pracowników. Na uwagę pracodawców zasługuje między innymi budka telefoniczna The Hauz, która wnosi do biura ciekawy design i niezwykłą funkcjonalność. Sprawdź, jakie są trzy najważniejsze zalety kabiny akustycznej! 

Hałas, czyli częsta przyczyna spadku efektywności pracownika

Hałas jest wymieniany jako jeden z problemów cywilizacyjnych, również przez Międzynarodową Organizację Pracy. Niestety właściwie nie da się go uniknąć. Rozmowy współpracowników, szum urządzeń elektronicznych czy gwar płynący z ulicy mają bardzo niekorzystny wpływ na zdrowie, jak i wydajność personelu. Nadmierny i uciążliwy hałas powoduje szybsze zmęczenie, bóle głowy, rozkojarzenie i prowadzi nawet do rozwoju takich chorób jak depresja. Nowoczesne technologie, np. kabiny dźwiękoszczelne do biura pomagają minimalizować wpływ niekorzystnych dźwięków z otoczenia.

Jak zapewnić pracownikowi komfortowe miejsce pracy? 

Na wydajność pracy składa się wiele czynników, a jednym z pożądanych elementów jest komfort – wpływa on na energię niezbędną do wykonywania zadań, motywację do działania czy bezpieczeństwo i zdrowie.

W celu stworzenia najlepszych warunków warto zadbać o: 

  • możliwość odizolowania się od hałasu czy grupy,

  • wygodne meble, w tym odpowiednie biurko i krzesło,

  • otoczenie sprzyjające możliwości odpoczynku,

  • brak konfliktów i dobrą atmosferę wśród pracowników, 

  • jasno określone zasady i cele, 

  • docenianie i motywowanie. 

hałas a budka telefoniczna

Cenne jest też stworzenie środowiska, w którym da się znaleźć miejsce do pracy w ciszy i spokoju. Dlatego na rynku coraz większą popularnością cieszą się dźwiękoszczelne budki telefoniczne The Hauz marki Available. To sposób na wyizolowanie prywatnej i wygodnej przestrzeni dla jednej osoby lub małego zespołu. Wewnątrz znajduję się miękkie siedzenie, z miejscem na komputer czy notatki, a także dostępem do gniazdka elektrycznego. Takie kabiny mogą nawet zastąpić niewielką salę konferencyjną i są świetną lokalizacją do przeprowadzania ważnych spotkań czy rozmów. Przekonaj się, jakie są trzy zalety budek akustycznych. 

Ergonomia w biurze to jest to!

Ergonomia jest bardzo ważnym elementem w każdym miejscu, gdzie liczy się wydajność. Optymalizacja pozwala na zminimalizowanie obciążających czynników i zwiększenie jakości pracy. Wsparcie pracowników w osiąganiu zamierzonych celów jest możliwe dzięki zapewnieniu im komfortowych warunków, bezpiecznego środowiska i funkcjonalności – to wszystko gwarantuje kabina akustyczna, która niweluje hałasy z zewnątrz. 

Perfekcyjne wytłumienie dźwięku

Główną i niewątpliwą zaletą budek The Hauz jest pełne wygłuszenie, dzięki czemu osoba wewnątrz zyskuję cenną ciszę i prywatność potrzebną do skupienia się na wykonywanych działaniach czy odbycia ważnej rozmowy biznesowej. Materiały dźwiękoszczelne użyte do produkcji gwarantują wytłumienie nie tylko głosów i dźwięków obecnych w biurze, ale też szumów generowanych np. przez pobliską ulicę.

budki do rozmów

Możliwość personalizacji projektu

Design jest ważny – wie też o tym marka Available, której kabiny dźwiękoszczelne zdobią niejedno biuro. Proponowane produkty bardzo elegancko prezentują się w najróżniejszych aranżacjach, a dodatkowo klient ma możliwość spersonalizowania projektu. Do wyboru jest m.in. kolor i materiał wykończeniowy z dostępnej palety. To sprawia, że model zostaje perfekcyjnie dopasowany do wnętrza, a komfort łączy się z estetycznym wyglądem. 

Ciekawą opcją jest też umieszczenie na ściankach własnej grafiki na indywidualne zamówienie. Ten pomysł szczególnie sprawdza się wtedy, kiedy warto zwrócić uwagę na logo firmy i skorzystać z dodatkowej przestrzeni marketingowej, np. na targach, gdzie sprzedawcy prowadzą rozmowy z potencjalnymi klientami. 

Zwiększ wydajność zespołu dzięki nowoczesnej technologii!

Stosowanie nowoczesnych rozwiązań w biurach podnosi komfort pracy i pozwala na osiąganie lepszych wyników. Możliwość odizolowania się od grupy jest niezwykle cenna dla pracowników, którzy potrzebują spokoju podczas realizowania zadań albo mają do przeprowadzenia ważną rozmowę czy spotkanie.

Dzięki dostępności takich technologii jak budki telefoniczne The Hauz, w prosty sposób da się podnieść jakość przestrzeni typu open space i sprawić, że każdy członek zespołu będzie miał szanse na pracę w wygodnych i funkcjonalnych warunkach. Postaw na ergonomiczne i designerskie kabiny – przekonaj się, że to skuteczne rozwiązanie dla każdej firmy!