3 powody, dlaczego powinieneś mieć budkę telefoniczną w swoim biurze

Nowoczesne, ergonomiczne biura to już nie tylko biurka, krzesła i kilka szafek. To kreatywnie przygotowane przestrzenie, sprzyjające efektywnej pracy i wspierające pracowników w osiąganiu zawodowych celów. I choć popularne open space mają wiele zalet, niejedna osoba czasem potrzebuje wyciszenia, spokoju i pełnej koncentracji na zadaniu. Właśnie wtedy przydaje się budka akustyczna. Zobacz, dlaczego nie może jej zabraknąć w Twojej firmie!

Przestrzeń do pracy w odosobnieniu

Terminy gonią, a tu w biurze harmider? Ciężko o skupienie, bo co chwilę ktoś wchodzi, wychodzi czy przemieszcza się między stanowiskami pracy? Warto wówczas udać się z laptopem lub dokumentami do wygodnej, ergonomicznej budki telefonicznej. Wyposażona w oświetlenie i gniazdko elektryczne The Hauz pozwoli spokojnie dokończyć pracę. Siedząc w środku, człowiek nie rozprasza się od dźwięków, dochodzących z zewnątrz. Za to doskonale słyszy własne myśli, koncepcje i pomysły, powstające w głowie! Wygodne siedzisko sprawia, że pomimo małej przestrzeni, przebywanie w budce nie sprawia dyskomfortu. Z kolei blat roboczy pozwala zachować wygodną pozycję do pracy. Nie trzeba kulić się, trzymając laptopa na kolanach. Dzięki dwóm przeszklonym ścianom człowiek nie czuje się w niej jednak całkowicie odcięty od wszelkich bodźców. Ponadto współpracownicy, widząc, że kolega zajmuje się ważnym zadaniem, nie przeszkadzają. Twój zespół na pewno doceni takie miejsce!

Kabina dźwiękoszczelna a rozmowy biznesowe w biurze

Kolejna zaleta rozwiązania w postaci zamykanej, akustycznej budki, to możliwość prowadzenia służbowych rozmów w cztery oczy. Aby było to wykonalne, konieczne jest zainwestowanie w kabinę dla dwóch osób. W Available mamy taki model: Big Hauz. Dzięki tej budce nie trzeba udawać się do kawiarni czy prosić współpracowników o zupełną ciszę, aby:

  • przeprowadzić rozmowę rekrutacyjną z zaproszonym kandydatem,
  • naradzić się nad projektem ze współpracownikiem,
  • negocjować umowę biznesową,
  • przedstawić klientowi nową koncepcję.

Jest to więc przydatne rozwiązanie zarówno dla osób ze szczebla kierowniczego, jak i z innych działów. W budce znajdują się dwa wygodne siedziska w postaci niewielkiej kanapy oraz pufy. Są one tapicerowane, co zwiększa komfort przebywania w kabinie. Nie zabrakło tu również niewielkiego blatu roboczego, pozwalającego wygodnie podpisywać dokumenty i przeglądać projekty albo umowy.

Telefoniczna rozmowa? Bez skrępowania!

Wciąż wahasz się nad zakupem budki do biura? Postaramy się pomóc ci podjąć tę decyzję. Ostatnia kwestia, którą warto wziąć pod uwagę, to rozmowy przez telefon lub komunikator. Jeśli Ty i Twoi współpracownicy prowadzicie w biurze rozmowy i spotkania, to powinniście posiadać budkę akustyczną. Dzięki niej nie trzeba będzie szukać wolnej salki bądź wychodzić na korytarz, gdzie jest słaby zasięg czy też ściszać głosu w przypadku poufnej rozmowy. Co więcej, inne osoby w firmie nie będą rozpraszane i odrywane od swojej pracy. Wystarczy umówić się na konferencję telefoniczną w dogodnym terminie, uprzedzić pracowników, że kabina będzie wtedy zajęta – i to wszystko! Komfort rozmowy zagwarantowany!

Ceny kabin dźwiękoszczelnych

To, ile trzeba zapłacić za taką kabinę do swojego biura, uzależnione jest od kilku czynników. Po pierwsze, budka może (ale nie musi) zostać spersonalizowana pod kątem firmowych barw. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wykonać na niej dowolną grafikę, np. w postaci logo albo motto marki. Istnieje również opcja wyboru kolorów z udostępnionej przez nas palety. Możesz wybrać zarówno barwę ścian na zewnątrz i w środku kabiny, jak i kolor dywanowej wykładziny. Tak czy inaczej, cena na pewno warta jest komfortu, jaki można uzyskać, lokując taką budkę na swojej przestrzeni biurowej. Przekonaj się o tym sam, zamawiając w Available nowoczesną kabinę akustyczną! Na pewno nie będziesz żałował tej decyzji zakupowej. Dzięki niej Twoja firma wkroczy na nowy poziom ergonomii pracy!