Budka telefoniczna The Hauz

Coraz więcej firm decyduje się na wykorzystanie przestrzeni open space w swojej siedzibie. Pracownicy przebywają w jednym pomieszczeniu, co ma sprzyjać ich wzajemnej socjalizacji, jednak takie rozwiązanie ma również swoje wady. Największą z nich jest konieczność pracy w ciągłym hałasie, co przekłada się na obniżenie koncentracji. Budka akustyczna The Hauz jest idealnym rozwiązaniem, na problemy tego typu.

Sposób na ciszę

Zaadaptowanie jednej, wspólnej sali do pracy dla większego grona osób to nie zawsze podążanie za modą. Rozwiązanie jest często spowodowane ograniczoną przestrzenią, na której nie ma możliwości wydzielenia pojedynczych biur. W dzisiejszych czasach, kiedy wynajem powierzchni w większym mieście wiąże się z bardzo dużym kosztem, firmy starają się szukać sposobów na oszczędność, a najlepszym z nich wydaje się właśnie open space. Jednak pracodawcy powinni dbać także o komfort pracy swoich podwładnych, który przecież bezpośrednio przekłada się na ich produktywność. Z tego powodu budki akustyczne są coraz chętniej wybierane jako najlepsze rozwiązanie na ograniczenie hałasu na wspólnej przestrzeni.

Wygoda i nowoczesność

W projektach Available wykorzystujemy specjalistyczną wiedzę z zakresu akustyki, aby zaproponować Twoim pracownikom maksimum ciszy i komfortu. Budka telefoniczna The Hauz to nowoczesny produkt, który całkowicie wygłusza szumy z otoczenia, jak również zapobiega przedostawaniu się dźwięku z samej budki. Jest to szczególnie istotne w przypadku przeprowadzania ważnych, poufnych rozmów, z dala od ucha współpracowników. Model zaopatrzony jest w wygodne siedzisko oraz podstawkę na komputer, dlatego idealnie sprawdza się w przypadku wideokonferencji. Wewnątrz znajdziemy gniazdko elektryczne umożliwiające podładowanie telefonu czy laptopa. Budka  telefoniczna posiada nowoczesny system wentylacji, dzięki któremu osoba przebywająca wewnątrz oddycha świeżym powietrzem mimo całkowitego wygłuszenia budki. Dodatkową zaletą The Hauz jest jego modułowość. Budkę można bez problemu przestawić do innego pomieszczenia bez konieczności przeprowadzania specjalnego demontażu.

Nietuzinkowy design

Oprócz oczywistych walorów praktycznych budka The Hauz ma też duże walory estetyczne. Model zaprojektowaliśmy z myślą o nowoczesnych przestrzeniach biurowych, dla których nasza kabina dźwiękoszczelna będzie wielką ozdobą. Konstrukcja produktu jest bardzo prosta, oprócz bocznych ścian i spadzistego dachu. W projekcie uwzględniliśmy również dwie przeszklone ściany. Dzięki nim osoba przebywająca w środku nie czuje się osaczona, przez co może przebywać wewnątrz przez dłuższy czas, bez uczucia dyskomfortu. Takie rozwiązanie konstrukcyjne pozwoliło nam na zminimalizowanie powierzchni modelu The Hauz do jednego metra kwadratowego, dlatego z pewnością nie będzie on wadził w żadnym biurze. Biurowa budka telefoniczna The Hauz doskonale prezentuje się w komplecie. Firmom zatrudniającym większą liczbę pracownikom polecamy ustawienie co najmniej dwóch budek, aby sprostać potrzebom dużego zespołu.

Całkowita personalizacja

Nasza biurowa budka akustyczna doskonale odnajdzie się na każdego rodzaju przestrzeni, nie tylko nowoczesnej. Zamawiając modelThe Hauz, masz możliwość dowolnego wyboru kolorystyki oraz materiału wykonania, dzięki czemu budka stanie się integralną częścią Twojego open space. Wybierz laminat imitujący drewno na ścianach zewnętrznych, wprowadzając powiew świeżości, naturalności – idealna opcja do przestrzeni w stylu skandynawskim. Z kolei wersja lakierowana, dostępna w wielu kolorach, będzie doskonałym dopełnieniem biura w stylu modern i loft. Również kolor filcu wyścielającego wnętrze kabiny oraz wykładziny podłogowej można dowolnie dostosować, wybierając spośród kilku barw o różnej tonacji. W naszej ofercie dostępna jest również budka akustyczna Big Hauz, zaopatrzona w dwa wygodne siedziska oraz stolik na laptopa. Model jest idealnym rozwiązaniem na kameralne spotkania biznesowe, prywatne pogawędki pracowników czy nawet rozmowy rekrutacyjne.