Budka telefoniczna dla biura cold callingowego!

Według jednych – skuteczny sposób na pozyskanie nowych klientów. Zdaniem innych – mało efektywny proces, który nie generuje zbyt wielu zysków. Cold calling, bo o nim mowa, jest tematem dyskusyjnym. Aby skutecznie przeprowadzać działania z tego zakresu, warto oczywiście być przygotowanym merytorycznie. Jednak już samo biuro, w którym się pracuje, może wpływać na skuteczność tego typu kampanii. W jaki sposób przydają się tutaj kabiny akustyczne? Dlaczego dobrze jest przynajmniej na moment pobyć w spokoju i ciszy? Zobacz!

Odpoczynek dla uszu...

Dzwonienie do potencjalnych klientów biznesowych – i nie tylko – to zajęcie na wiele godzin. Wymaga ono cierpliwości, sporej motywacji i solidnej odporności psychicznej. Nigdy nie wiadomo, jak zareaguje osoba po drugiej stronie słuchawki... Oczywiście po pewnym czasie ciągłych bodźców, docierających do uszu, pojawia się potrzeba odpoczynku. Narząd słuchu musi choć na chwilę zostać odcięty od głosów w słuchawce czy szmerów rozmów, dobiegających ze stanowiska pracy kolegi. Dlatego, aby dać sobie chwilę wytchnienia i relaksu, warto zaszyć się w ciszy, jaką gwarantuje budka dźwiękoszczelna. Specjalnie zaprojektowana kabina pozwala wyciszyć się, zebrać z powrotem myśli i nabrać sił przed kolejnymi zmaganiami telefonicznymi.

Oczywiście tego typu kabiny sprawdzają się nie tylko w przestrzeni biurowej. Przynajmniej jedną lub dwie warto ustawić w części wypoczynkowej. Pracownik, zmęczony ciągłymi rozmowami przez słuchawkę, chętnie skorzysta z możliwości poczytania w spokoju czasopisma albo chociażby wypicia kawy w przerwie od pracy!

Budka akustyczna: wygoda i nowoczesny design

W Available stawiamy na rozwiązania, skrojone na miarę potrzeb współczesnych firm. Dlatego w naszej ofercie są kabiny dźwiękoszczelne czterech typów, a każdą z nich jesteśmy w stanie spersonalizować. Dzięki temu budka może wyglądem świetnie wpasowywać się w kolorystykę i styl danego biura.

Każdy z modeli wyposażono w:

  • niewielki, ale komfortowy blat,
  • siedzisko, pozwalające pracować w ergonomicznej pozycji lub też wygodnie wypocząć,
  • klimatyzację,
  • przyjemne oświetlenie, włączające się dzięki czujnikowi,
  • gniazdko elektryczne.

Dzięki temu w kabinie można zarówno popracować w ciszy, jak i przeprowadzić prywatną rozmowę telefoniczną. Telefon/laptop da się podłączyć do ładowania wewnątrz budki.

Rozmowa rekrutacyjna a kabina dźwiękoszczelna

W biurach, w których regularnie wykonywane są telefony do innych podmiotów, jest głośno. Cóż... Mimo tego rekrutację trzeba w jakiś sposób przeprowadzać! W takiej sytuacji idealnym miejscem na spotkanie z kandydatem będzie dwuosobowa budka Big Hauz. Dzięki niej żadna ze stron nie będzie czuła się niekomfortowo. Problem nieustannego szmeru rozmów znika! Wszystko dzięki świetnej akustyce, zapewnionej m.in. przez wyłożenie kabiny specjalnym filcem. Potencjalny przyszły pracownik będzie mógł spokojnie skoncentrować się na odpowiedziach na zadawane pytania. Pracodawca natomiast nie musi martwić się o to, że ewentualne dane firmowe zostaną ujawnione osobie, która jeszcze nie jest zatrudniona w przedsiębiorstwie. Cisza gwarantowana!

W kabinie zadbano o komfort dla obydwu osób. Dwa siedziska (kanapa oraz pufa) to warunki w sam raz do rozmowy w cztery oczy. Jest tu również przestrzeń – blat roboczy – umożliwiająca wygodne zapoznanie się z dokumentami kandydata. Budka akustyczna ma jeszcze jedną zaletę. Takie nowoczesne rozwiązanie na pewno wywrze pozytywne wrażenie na każdym rekrutującym się do Twojej firmy!

Jak wiesz biura, w których realizowane są kampanie typu cold calling, zatrudniają wiele osób. Zwykle pracują one pod sporą presją czasu i stresu. Zapewnij więc swym pracownikom możliwość odcięcia się choć na parę chwil od trudnych obowiązków i pobycia w ciszy. Wystarczy do tego kilka specjalnie zaprojektowanych kabin dźwiękoszczelnych. Nie zapomnij też o budce dla dwóch osób – zwłaszcza gdy w firmie nie ma osobnego miejsca na przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać idealny dla Twojego biznesu model budki akustycznej!