Budka akustyczna The Box

Dźwiękoszczelna przestrzeń

Oazą ciszy w tej sytuacji i rozwiązaniem może być budka akustyczna The Box. To sprzęt, który zyskuje coraz większą popularność na całym świecie. Akustyczna kabina jest miejscem idealnym do rozmów telefonicznych, gdzie w dźwiękoszczelnej przestrzeni, można spokojnie porozmawiać z klientem (zwłaszcza trudnym), odbyć wideokonferencję z kontrahentami lub innymi pracownikami, albo szkolenie online. Świetnie nadaje się także do pracy, która wymaga skupienia. Kabina akustyczna wyposażona jest jeszcze w siedzisko i stolik, które w tym celu można właśnie wykorzystać. Zbudowana jest z materiałów dźwiękoizolacyjnych, które zapewniają odpowiednie rozproszenie dźwięków. Akustyka, jaką zapewnia, gwarantuje, że żadne zewnętrzne odgłosy nie będą zakłócać spokoju i rozpraszać. Inną zaletą budki The Box jest to, że nie zakłóca pracy również innym osobom.

budka 3

Z ulicy do biura

Budka akustyczna The Box przypomina z wyglądu tradycyjne budki telefoniczne, które jeszcze kilka lat temu stanowiły nieodłączny element miejskiego krajobrazu. Dziś już raczej nigdzie ich nie spotkamy, ale samą kabinę postanowiono jeszcze raz wykorzystać w niezwykle kreatywny sposób. W ten sposób właśnie trafiła do biurowej przestrzeni. Ze względu na swój minimalistyczny designie łatwo wpisuje się w nowoczesne trendy panujące w aranżacjach biur. Można także spersonalizować jej wygląd pod firmowy design. Kabina dźwiękoszczelna The Box nie zabiera dużo miejsca, a do jej podłączenia potrzeba zaledwie jednego gniazdka w podłodze lub w suficie. Reszta sterowana jest automatycznie.

Podwójne przeszklenie zapewnia upragnioną ciszę, a jednocześnie gwarantuje dużo światła. W standardowym wyposażeniu znajduje się także wentylacja, dzięki której dostarczane jest świeże powietrze do wnętrza oraz dodatkowe oświetlenie, które sterowane jest czujnikiem obecności.

budka 1

Skuteczne odcięcie od otoczenia

Kabina akustyczna The Box pozwala więc skutecznie odciąć się pracownikowi od hałaśliwego otoczenia. Znajdzie w niej warunki sprzyjające koncentracji i na przeprowadzenie rozmów z klientami bez udziału osób trzecich. Zaprojektowana jest dla jednej osoby, która będzie mogła skupić się nad powierzonymi jej zadaniami. Z dźwiękoszczelnej budki nie wydobędą się na zewnątrz żadne cenne czy poufne informacje. Poza więc podniesieniem komfortu pracy dodatkowo jeszcze jest miejscem idealnym do wykonywania zwłaszcza „trudnych” firmowych misji.

Ponadto budka akustyczna jest na tyle uniwersalnym elementem wyposażenia, że można ją wstawić nie tylko na open space, ale również do każdego innego biura.

Warto więc poobserwować pracowników, czy zbyt głośne warunki pracy nie wpływają na jakość wykonywanej przez nich pracy i zasięgnąć ich opinii w tym zakresie. A nuż każe się, że taka dźwiękoszczelna budka jest jednak potrzebna i opłacać się będzie w nią zainwestować?

budka 2