Biura coworkingowe w Warszawie – które wybrać?

Sobusy Żurawia i Poznańska

Sobusy znajdują się przy ul. Żurawiej w warszawskim Śródmieściu i przy Poznańskiej. To miejsca otwarte dla wszystkich rodzajów działalności i każdego freelancera, który potrzebuje miejsca do pracy. Wynajmujący do dyspozycji mają open space z biurkami oraz sale konferencyjne. Propozycja jest idealna nawet dla osób, które potrzebują ciszy i spokoju do przeprowadzenia ważnej rozmowy telefonicznej lub wideokonferencji. W Sobusach dostępne są budki telefoniczne, które skutecznie oddzielają od gwaru panującego na open space. Do dyspozycji jest dobrze zaopatrzona kuchnia oraz pokój relaksu. Zalety to atrakcyjna cena i możliwość wynajęcia biurka na godziny. Wynajem kosztuje jedynie 12 złotych za godzinę lub 50 złotych dziennie. Więcej pod adresem: https://www.sobusy.pl/.

iDid Inoffice&Cowork

W całej Warszawie znajdują się aż trzy lokalizacje biur coworkingowych, dzięki czemu możesz wybrać miejsce najbliższe i najlepiej dla Ciebie skomunikowane. Każdy wynajmujący może skorzystać z wielu udogodnień, do których należą:

 • drukarka,
 • szybkie WiFi,
 • zamykane szafki,
 • pokój relaksu,
 • kuchnia z jadalnią,
 • salki konferencyjne,
 • indywidualne biuro z oknem,
 • akustyczne budki telefoniczne przy open space.

Profesjonalna obsługa sekretarsko-biurowa sprawia, że to miejsce może stać się nie tylko Twoim coworkingowym biurem, ale i siedzibą firmy. Ceny rozpoczynają się od 600 złotych miesięcznie. Więcej znajdziesz pod adresem: http://idid.pl/.

G43 Office Center

G43 Office Center to 13-piętrowe, nowoczesne biuro, w którym została wydzielona powierzchnia na cele coworkingowe. Każdy najemca ma dostęp do wszystkich udogodnień i pomieszczeń wspólnych, w tym kuchni i jadalni czy pokoju relaksu. Dużą zaletą jest właśnie lokalizacja. Budynek mieści się w centralnym okręgu biznesowym. Warto wspomnieć o dostępności wielu sal konferencyjnych, a także kabin dźwiękoszczelnych, z których można skorzystać w trakcie rozmowy telefonicznej czy telekonferencji. Ceny rozpoczynają się od 259 złotych miesięcznie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Mindspace Koszyki

To miejsce zasługuje na uwagę z powodu nietypowych aranżacji i ciekawych wyposażeń. To nie jest zwykłe miejsce typu open space, choć profesjonalne sale konferencyjne też się tam znajdują. Wybierając Mindspace, będziesz pracować bardziej w stylowej kawiarni niż w zimnym biurze. Znajdziesz tu lobby, prysznice, kuchnie, pokoje relaksu. Wszystkie pomieszczenia utrzymane w ciekawej aranżacji. Niestety, dość wysoka cena może lekko odstraszać – szczególnie jednoosobowe przedsiębiorstwa. Abonament miesięczny w przestrzeni open space kosztuje od 1260 złotych. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Platinum Office Co-working

To miejsce godne polecenia z kilku powodów. Wynajmujący ma możliwość zdecydowania się zamknięte biuro albo na pracę w open space. Druga opcja jest skierowana do osób lubiących towarzystwo i budowanie nowych relacji. Biurka w przestrzeni otwartej nie są oddzielone od siebie ściankami, co ma miejsce standardowo. W ramach abonamentu masz dostęp do:

 • aneksu kuchennego,
 • urządzeń biurowych, takich jak: drukarka, skaner, niszczarka,
 • szybkiego, bezprzewodowego Internetu.

Ciekawie prezentuje się także oferta abonamentów. Poza standardową możliwością wynajęcia biura na godziny albo na cały miesiąc, Platinum Office zapewnia bardziej elastyczne propozycje. Ceny także są bardzo atrakcyjne. Cały dzień kosztuje jedynie 35 złotych. Więcej o ofercie znajdziesz na: https://platinum-office.pl/pl/strona-glowna/.