Biura coworkingowe w Białymstoku – które wybrać?

Idea coworkingu znana jest na całym świecie. W Polsce ilość tego typu przestrzeni rośnie w bardzo szybkim tempie. Coraz chętniej korzystają z nich rodzimi mikroprzedsiębiorcy i freelancerzy, którym doskwiera praca w samotności. Jeśli szukasz miejsca wspólnej pracy w Białymstoku, w tym artykule znajdziesz zestawienie firm oferujących gabinety, sale konferencyjne i biurka na wynajem.

Coworking i Office sharing - korzyści

Mianem Coworkingu określa się miejsce, gdzie na wspólnej przestrzeni pracują przedstawiciele różnych branż. Jednak samo zjawisko współpracy w tym ujęciu to dużo więcej niż dzielenie biura. Od zwykłego Office Sharingu odróżnia go społeczność i aktywny udział w jej tworzeniu. Do zalet korzystania ze wspólnego biura należą:

 • niska cena,
 • możliwość korzystania z budek akustycznych,
 • networking, możliwość poznania ciekawych ludzi,
 • eventy, warsztaty i szkolenia,
 • wzrost motywacji do pracy

Biura coworkingowe w Białymstoku – zestawienie

Bez względu na to czy jesteś programistą, copywriterem, czy prowadzisz swój sklep internetowy z serca Podlasia, w Białymstoku znajdziesz kilka przestrzeni coworkingowych, w których komfortowo wykonasz swoją pracę.

 • Hacklag, ul.Sienkiewicza 1/1
  • Położony w samym centrum miasta Hacklag to miejsce dla tych, którzy lubią nowoczesne przestrzenie urządzone w designerskim stylu. Dogodna lokalizacja zapewnia dobry dostęp do lokali gastronomicznych. Otwarte 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, dlatego to doskonała opcja dla wolnych strzelców z nienormowanym czasem pracy.
 • Centroom, ul. Sienkiewicza 9
  • Sąsiad Hacklagu, bardzo popularny ze względu na swoją lokalizację i bogatą ofertę różnego rodzaju wydarzeń. Miejsce może stanowić ciekawą propozycję dla osób ceniących sobie nawiązywanie nowych znajomości. Coworking ułatwia kontakt między swoimi klientami, organizując spotkania networkingowe, szkolenia oraz warsztaty. Designerskie wnętrze zachwyci najbardziej wymagających, a niczym niezakłócony dostęp do szybkiego internetu znacznie ułatwi pracę.
 • Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości 
ul. Warszawska 13
  • Zlokalizowany w odnowionej kamienicy o grubych murach open space gwarantuje dobre warunki akustyczne do wykonywania zadań. Energetyczna kolorystyka przypadnie do gustu osobom lubiącym żywe akcenty wystroju wnętrz. Znany z miłej obsługi coworking otwarty jest 24 godziny 7 dni w tygodniu, użytkownicy z odpowiednim abonamentem mają dostęp do sali konferencyjnej. W cenie 200 zł netto otrzymujesz adres do korespondencji.
 • Alfa Centrum Białystok, ul. Świętojańska 15
  • Jeśli rozpoczynasz działalność i chcesz przetestować dzielenie przestrzeni z innymi freelancerami, wypróbuj biuro coworkingowe w centrum handlowym. Wyposażone w wygodne krzesła miejsce udostępniane jest zupełnie bezpłatnie. Darmowy Internet zabezpieczony jest hasłem, które co jakiś czas trzeba potwierdzać.
 • Centrum Han dlowe Auchan, Hetmańska 16
  • Tak samo, jak w poprzednim wariancie, bezpłatna przestrzeń biurowa wydzielona została na terenie centrum handlowego. To na pewno doskonała opcja dla tych, którzy nie potrzebują idealnych warunków akustycznych. Wygodne krzesła sprzyjają pracy, dostęp do szybkiego internetu, gniazdek i ładowarek USB znacznie ją ułatwia. Jeśli lubisz, gdy wokół Ciebie dużo się dzieje, klienci galerii stanowić mogą ożywiający i motywujący do pracy bodziec.

Budki akustyczne w open space’ach – sposób na komfort i ciszę

Coraz częściej w dużych otwartych wnętrzach biurowych pojawiają się dźwiękoszczelne budki akustyczne, spełniające rolę miejsc spotkań i kabin telefonicznych. Coworkingi oraz pracodawcy na całym świecie coraz chętniej korzystają z biurowych kabin dźwiękoszczelnych. Do biura, które gwarantuje komfort przychodzi się z przyjemnością. Zobacz nowoczesne budki: The Box, The Hauz i Big Hauz i zachwyć się ich funkcjonalnością oraz designem.

Produkty firmy Available świetnie sprawdzają się w dzielonych przestrzeniach biurowych. Jeśli interesuje Cię leasing lub kupno takiego produktu, napisz do nas i poznaj dostępne możliwości!