Biurowe budki akustyczne i kabiny telefoniczne

Dostępne w naszej ofercie kabiny dźwiękoszczelne to produkt, który powstał, aby stworzyć komfortowe warunki do pracy w przestrzeni biurowej. Z powodzeniem możesz je wykorzystywać również w innych miejscach, w których poziom hałasu stanowi obciążenie. Dzięki budkom akustycznym uchronisz się od szumu obniżającego wydajność pracy.

Budki telefoniczne do biura to miejsce, które mimo niewielkich rozmiarów stanowi dobrą alternatywę dla sali konferencyjnej. Budki akustyczne od Available to miejsce do pracy, rozmów i odpoczynku. Wykorzystaj je tak, jak potrzebujesz – niewielkie wymiary sprawiają, że sprawdzają się nawet w najmniejszych przestrzeniach!

Budka telefoniczna The Box

The Box

Budka telefoniczna The Hauz

The Hauz

Budka telefoniczna   Big Hauz

  Big Hauz

Budka telefoniczna   The Con

  The Con

Budka The Box

Kabina dźwiękoszczelna The Box to wyciszająca przestrzeń dla jednej osoby. Umożliwia odcięcie się od warunków zewnętrznych i komfortową pracę. Nowoczesny design tej budki akustycznej jest połączony z najwyższą jakością wykonania i dbałością o detal. The Box to zaokrąglone krawędzie, tworzące azyl w niebanalnym stylu.

Budka The Hauz

The Hauz to budka akustyczna, w której wykorzystano podwójne przeszklenia. Dzięki temu osoba przebywająca wewnątrz nie ma wrażenia zamknięcia, będąc jednocześnie odcięta od hałasu panującego na zewnątrz. Wnętrze kabiny dźwiękoszczelnej jest wyposażone we wszystkie udogodnienia potrzebne do pracy i system wentylacji. 

Budka Big Hauz

Big Hauz to wszystkie funkcjonalności budki telefonicznej The Haus w rozmiarze odpowiednim dla dwóch osób. Przeprowadzisz w niej nie tylko ważną rozmowę telefoniczczy dokończysz kluczowy projekt, ale również odbędziesz spotkanie biznesowe, siedząc na wygodnej kanapie. To wszystko bez obaw, że coś zakłóci przebieg zebrania lub konferencji. 

Budka The Con

Umożliwia komfortową rozmowę nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach. Budki telefoniczne do biura The Con wyróżnia nowoczesny, prosty design, wykorzystujący duże ilości przeszklonych powierzchni. Budka zaprojektowana jest dla jednej osoby. Może być wykorzystana w przestrzeni publicznej i biurowej.