Blog

test-gallupa

Test Gallupa: odkryj talenty współpracowników!

Zapewnij swoim pracownikom odpowiednie warunki do rozwoju dzięki testowi Gallupa oraz komfortowym warunkom pracy. Sprawdź nasze dźwiękoszczelne budki akustyczne i pomóż zatrudnionym zdobywać nowe kompetencje.

mila-atmosfera-w-pracy

Jak zadbać o zdrowie swoich pracowników jesienią?

Zdrowie i dobre samopoczucie Twoich pracowników to podstawa miłej atmosfery w firmie oraz efektywnej pracy. Sprawdź, jak zadbać o ich dobrostan oraz ułatwić zatrudnionym pracę w przyjaznym, cichym środowisku dzięki budkom telefonicznym do biura.

pies-w-biurze

Zwierzaki w biurze? Poznaj za i przeciw

Odpowiednia motywacja pracowników wymaga ciekawych rozwiązań, a jednym z nich jest rola zwierząt. Poznaj plusy obecności psa w biurze i dowiedź się, jak zadbać o odpowiednią atmosferę całej firmy.

joga-w-pracy

Benefity pracownicze: jak przyciągnąć uwagę kandydata?

Benefity pracownicze to kwestie bezpośrednio zachęcające do podjęcia pracy przez potencjalnych kandydatów. Dowiedź się, jak przyciągnąć uwagę nowych pracowników oraz jakie rodzaje benefitów wybrać.

przestrzen-dla-handlowcow

Idealna przestrzeń biurowa dla handlowców w 3 krokach

Odpowiednio zorganizowana przestrzeń i niezbędne wyposażenie biura to istotne kwestie. Sprawdź, jak powinno wyglądać idealnie zaplanowane biuro, gwarantujące efektywną pracę handlowca.

e-learning

Jak skutecznie szkolić pracowników? Poznaj 3 sprawdzone metody 

Zmieniająca się oferta oraz trendy na światowym rynku pracy to kwestie, które wymagają bieżącego szkolenia pracowników. Poznaj 3 skuteczne metody i sprawdzone sposoby doskonalenia umiejętności kadry. 

utsourcing-co-to-jest

Outsourcing – sprawdź, na czym polega i jaką rolę może odegrać w Twoim przedsiębiorstwie

Outsourcing to coraz częściej wybierane rozwiązanie przez rozrastające się przedsiębiorstwa. Dowiedz się, co oznacza to pojęcia, jakie są jego plusy oraz jak wykorzystać je w praktyce. 

komunikacja-w-korpo

CEO, CFO, ASAP – co oznaczają te skróty? Podpowiadamy! 

Międzynarodowy poziom biznesu wymaga znajomości języka korporacyjnego, a angielskie skróty to codzienność komunikacji między pracownikami. Dowiedz się, jak wygląda korpomowa i kiedy jest niezbędna.

rozmowa-z-pracownikiem

Bezstresowe zwolnienie pracownika – jak profesjonalnie przekazać trudną informację?

Wiesz, że musisz zwolnić pracownika, ale nie masz pojęcia, jak przygotować się do tej rozmowy? Przeczytaj nasze wskazówki, z których dowiesz się, jak poradzić sobie w tej sytuacji i zaplanujesz wszystkie działania.

dress-code

Dress code: sprawdź, jaki jest odpowiedni strój do pracy biurowej

Czy wiesz, czym jest dress code i na czym on tak właściwie polega? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, na jakie rodzaje się on dzieli, czemu jest tak ważny w miejscach pracy i jak powinno się go stosować.