Blog

employer-branding

Employer branding a biuro – co powinieneś wiedzieć?

Jak zbudować wizerunek profesjonalnej marki i pokazać pracownikom, że są najważniejszą częścią firmy? Dowiedz się, jak organizacja przestrzeni biurowej wpływa na Twój obraz, jako pracodawcy.

biuro

Biuro najlepszą wizytówką Twojej firmy

Jak biuro wpływa na odbiór Twojej firmy w oczach pracowników, kandydatów i klientów? Przedstawiamy rozwiązania, które warto wprowadzić we wspólnej przestrzeni, aby zbudować obraz wyróżniającej się marki.

rozmowa-online

Mowa ciała podczas rozmów online – podpowiadamy, na co zwrócić uwagę

Gesty, mimika i kontakt wzrokowy – podpowiadamy, jak nad nimi zapanować, by wypaść dobrze na rozmowie online. Dowiedz się, o czym musisz pamiętać, by wzbudzić zaufanie i zainteresowanie rozmówcy.

cele-smart

Metoda SMART – pomoc w realizacji celów

Na czym polega metoda SMART i jak wykorzystać ją do wyznaczenia celów w biznesie? W tym artykule dowiesz się, co skrywa ten akronim i jak może pomóc Twojemu zespołowi. Sprawdź!

jak-rozmawiac-z-klientem

Jak rozmawiać z klientem? Podpowiadamy!

W biznesie i handlu komunikacja ma niebagatelne znaczenie, szczególnie gdy chodzi o klientów. W naszym artykule dowiesz się, jak skutecznie z nimi rozmawiać, by zdobyć ich zaufanie i lojalność.

pozegnanie-z-pracownikiem

Co to jest offboarding? Jak się do niego przygotować?

Gdy pracownik odchodzi z firmy, pracodawca musi zadbać o to, by cały proces przebiegł gładko i nie zakłócił pracy całego zespołu. W tym celu warto zaplanować offboarding. Sprawdź, jak to zrobić.

organizacja-pracy

5 kroków do lepszej organizacji pracy w biurze

Chaos w miejscu pracy powoduje stres i prowadzi do błędów. W tym artykule podpowiadamy, jak nad nim zapanować. Poznaj 5 prostych kroków, by poprawić organizację pracy i wykonywać zadania efektywniej.

integracja-pracownikow-w-biurze

Zwiększ efektywność swojego zespołu przez integrację!

Integracja zespołu to nie tylko wspólne zabawy, ale też nauka umiejętności niezbędnych do współpracy. Motywacja, komunikacja i team building – oto szkolenia, na które warto wysłać swoich pracowników.

integracja-firmowa

Poznaj 3 najlepsze pomysły na integrację firmową

Integracja firmowa pomaga budować dobry zespół i rozwijać umiejętność pracy zespołowej. W naszym artykule poznasz kilka pomysłów na miłe i produktywne aktywności sprzyjające integracji pracowników.

feedback-po-rekrutacji

Feedback po rekrutacji – jak zrobić to dobrze?

Jak prawidłowo sformułować i dać kandydatowi feedback po rozmowie kwalifikacyjnej? Opowiadamy o znaczeniu i zasadach skutecznej informacji zwrotnej, a także o tym, jak przekazać decyzję odmowną.