Blog

Jak urządzić salę konferencyjną w firmie? Sprawdź porady ekspertów

Idealna sala konferencyjna łączy w sobie ergonomię i elegancję. W jej ścianach mogą toczyć się twarde negocjacje, odbywać rozmowy rekrutacyjne, a także szkolenia i nieformalne spotkania zespołu. To specyficzny rodzaj przestrzeni biurowej. Jak zaplanować jej aranżację, aby dobrze spełniała swoją funkcję? Na jakie meble, wyposażenie i kolorystykę postawić, aby stworzyć praktyczne wnętrze z klasą? Skorzystaj z porad ekspertów i podejmij dobre decyzje!

Leasingowany sprzęt biurowy – sprawdzony sposób na firmowe oszczędności

Czy wiedziałeś, że leasingować można więcej niż firmowy samochód? Oszczędni przedsiębiorcy, którym zależy na sprzęcie dobrej jakości i zoptymalizowaniu wydatków, coraz chętniej korzystają z „wynajmu” urządzeń biurowych. Co konkretnie możesz wziąć w leasing i jakich wariantów usługi możesz się spodziewać? Poznaj sprytny sposób na zarządzanie budżetem przedsiębiorstwa.

Coworking w województwie świętokrzyskim. Znajdź biuro dla siebie!

Czym właściwie jest coworking i dlaczego warto z niego korzystać? Zalet takiego rozwiązania jest wiele, o czym niestety do niedawna nie mogli przekonać się mieszkańcy województwa świętokrzyskiego. Ta sytuacja jednak zmieniła się, a na mapie regionu zaczęły powstawać pierwsze profesjonalne przestrzenie wspólnej pracy. Dowiedz się więcej na ten temat i znajdź przestrzeń coworkingową dla siebie!

Ekologia w biurze. Co zrobić, żeby miejsce pracy było przyjazne środowisku?

Troska o środowisko to już nie wyłącznie trend, ale tendencja, która na stałe zagościła w życiu wielu osób. Działania eco-friendly pozytywnie wpływają zarówno na stan naturalnych zasobów ziemi, jak i na kondycję domowych czy firmowych finansów. Podjęcie odpowiednich proekologicznych kroków wiąże się między innymi z oszczędzaniem wody i energii elektrycznej. Co jeszcze przemieni biuro w miejsce bardziej przyjazne środowisku? Jak skorzysta na tym Twój biznes? Poznaj nasze pomysły i zastosuj je u siebie!

Sprawdzone rady, jak zadbać o zdrowie w pracy

Stres, długie godziny spędzane przed monitorem komputera, brak ruchu – to najczęstsze czynniki wpływające na pogorszenie się zdrowia fizycznego oraz psychicznego. By utrzymać organizm w dobrej kondycji i tryskać energią każdego dnia, warto nauczyć się odpowiednio dbać o zdrowie w pracy. Z dzisiejszego artykułu dowiesz się, co robić, aby mieć większą motywację do działania i wypełniania obowiązków zawodowych. Zapraszamy!

Chill-out roomy i inne sposoby na relaks dla pracowników

Zastanawiasz się, jak wpłynąć na produktywność i kreatywność zatrudnianych osób? Wypróbowałeś już wiele metod, ale żadna nie przyniosła oczekiwanych korzyści? Jeśli tak, być może sekret tkwi w zapewnieniu balansu między pracą a regeneracją organizmu. Z poniższego artykułu dowiesz się, dlaczego odpoczynek dla pracownika ma tak ogromne znaczenie. Ponadto zaprezentujemy Ci kilka sposobów, dzięki którym skutecznie zadbasz o zdrowie i samopoczucie swojej kadry.

Znajdź przestrzeń do coworkingu w Opolskiem!

Wykorzystywany przez wolnych strzelców i osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą coworking cieszy się coraz większą popularnością. Jeśli masz dość samotnej pracy i szukasz wygodnego miejsca, dzięki któremu ograniczysz koszty wynajmu biura, ta koncepcja może stanowić dla Ciebie idealne rozwiązanie. W dzisiejszym artykule prezentujemy zestawienie wybranych miejsc do coworkingu na terenie województwa opolskiego. Zobacz, gdzie w tym regionie znajdziesz idealną przestrzeń do wykonywania obowiązków zawodowych!

3 pomysły, jak spersonalizować swoje stanowisko pracy

Estetyczny kalendarz, oryginalny zegar czy kolorowe karteczki – by nadać miejscu pracy indywidualnego charakteru, wcale nie potrzeba wiele. Jeśli chcesz spersonalizować i jednocześnie odświeżyć przestrzeń, w której spędzasz większość czasu każdego dnia, dobrze trafiłeś. W dzisiejszym artykule znajdziesz kilka prostych pomysłów, dzięki którym z łatwością dostosujesz stanowisko pracy do własnych preferencji. Zapraszamy!

Jak koronawirus zmienia polskie biura?

Podczas pandemii wiele firm musiało zorganizować się na nowo. Z różnych względów nie wszyscy mogli przenieść się z pracą do domów. Dla przedsiębiorstw oznaczało to wprowadzenie pracy zmianowej oraz licznych środków ostrożności. W obliczu odmrażania gospodarki na powrót zespołów szykuje się już jednak większość biznesów. Jakie kroki podejmują przedsiębiorcy? Dowiedz się, jak zmieniają się siedziby polskich firm w obliczu koronawirusa!

Biura coworkingowe w województwie dolnośląskim

Przestrzenie wspólnej pracy, zwane coworkingami są coraz popularniejsze na biznesowej mapie Polski. W dobie pracy zdalnej i w trybie freelance kolejne biura tego typu otwierają się na terenie dużych miast. Nie inaczej jest w przypadku przedsiębiorczego województwa dolnośląskiego. Już sam Wrocław może pochwalić się ponad 20 coworkingami. Które z nich są najlepsze? Gdzie skorzystasz z dźwiękoszczelnej kabiny do komfortowej pracy? Dowiedz się więcej!