Blog

Jak zadbać o employer branding?

Zależy Ci na sukcesach w rekrutowaniu pracowników? Postaw na employer branding. Dowiedz się, jak zadbać o wizerunek swojej firmy i korzystnie wyróżnić się wśród ofert konkurencyjnych pracodawców.

kabina dzwiekoszczelna

Więcej dni urlopowych od kwietnia 2023 r. – czy każdy pracownik może z nich skorzystać?

W kodeksie pracy wprowadzono zmiany. Sprawdź, ile dni urlopowych przysługuje pracownikom według aktualnie obowiązujących przepisów. Podpowiadamy, kto może wziąć urlop z powodu siły wyższej.

Szukasz pracowników? Zobacz, na jakie cechy warto zwrócić uwagę!

Planujesz rekrutację? Sprawdź, jak pozyskać najlepszych pracowników. Na rozmowie kwalifikacyjnej weź pod uwagę cechy charakteru, które mają duży wpływ na powodzenie współpracy z wybranym kandydatem.

Związki zawodowe – czym się zajmują i jakie przynoszą korzyści?

Jak zadbać o interesy pracowników? Załóż związek zawodowy. Przekonaj się, czym jest ta organizacja i jakimi sprawami się zajmuje. Zwróć uwagę na warunki pracy i atmosferę panującą w firmie.

Praca marzeń – czego oczekują kandydaci?

Sprawdź, jakie są oczekiwania kandydatów ubiegających się o pracę. Poznaj wyznaczniki stanowiska marzeń. Przygotuj się do rekrutacji i przyciągnij do swojej firmy najlepszych specjalistów z branży.

Czy freelancer może odnaleźć się w pracy na etacie?

Jesteś freelancerem i planujesz przejść na pracę na etacie? Sprawdź, jak się do tego przygotować. Zadbaj o dobre nastawienie i korzystaj z nowoczesnego wyposażenia biura takiego jak budka.

Quiet quitting to coraz powszechniejsze zjawisko – na czym polega?

Czym jest quiet quitting? Dowiedz się, co to za zjawisko i dlaczego z punktu widzenia przedsiębiorcy bywa kłopotliwe. Poznaj sprawdzone sposoby na zwiększenie zaangażowania swoich pracowników.

Exit interview – co to takiego?

Dowiedz się, czym jest exit interview i jak odpowiednio je przeprowadzić. Sprawdź, dlaczego dźwiękoszczelna kabina do biura przydaje się do prowadzenia rozmów z odchodzącymi pracownikami.

Jak zorganizować firmowe spotkanie wielkanocne?

Zainspiruj się najlepszymi pomysłami na firmowe spotkanie wielkanocne. Sprawdź, jak zintegrować swoich pracowników i dlaczego kabina dźwiękoszczelna do biura poprawia koncentrację zatrudnionych osób.

Rozmowa rekrutacyjna – jak przeprowadzić ją w biurze open space?

Jak zorganizować rozmowę rekrutacyjną w biurze open space? Poznaj praktyczne porady dla pracodawców! Zadbaj o profesjonalizm i odpowiednie warunki do rozmowy, a przyciągniesz najlepszych kandydatów.