Blog

Ile wynosi płaca minimalna w 2023 roku? Dowiedz się o zmianach!

Poznaj najnowsze przepisy dotyczące płacy minimalnej w Polsce. Zorientuj się, jakie stawki musisz zapewnić swoim pracownikom. Przestrzegaj kodeksu pracy i wykorzystuj pozapłacowe benefity.

praca w budce

Zastosowania budki akustycznej w biurze – poznaj najciekawsze przykłady!

Jak kabina dźwiękoszczelna może przydać się w Twoim biurze? Przedstawiamy różne sposoby na jej wykorzystanie. Stwórz przyjazne środowisko pracy i prowadź profesjonalne rozmowy rekrutacyjne.

pandemia praca

Zniesienie stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce – z czym wiąże się to dla pracodawcy?

Czy jesteś gotów na koniec epidemii w Polsce? Dowiedz się, co wynika ze zniesienia stanu zagrożenia epidemicznego. Pilnuj terminów badań okresowych i poznaj regulacje odnośnie pracy zdalnej.

4dniowy tydzien pracy

4-dniowy tydzień pracy – czy to możliwe?

Poznaj zalety 4-dniowego tygodnia pracy. Czy taki system zatrudnienia może przyjąć się w Polsce? Sprawdź, jak skrócenie czasu spędzanego w biurze wpływa na wydajność pracowników i finanse firmy.

Jak zadbać o employer branding?

Zależy Ci na sukcesach w rekrutowaniu pracowników? Postaw na employer branding. Dowiedz się, jak zadbać o wizerunek swojej firmy i korzystnie wyróżnić się wśród ofert konkurencyjnych pracodawców.

kabina dzwiekoszczelna

Więcej dni urlopowych od kwietnia 2023 r. – czy każdy pracownik może z nich skorzystać?

W kodeksie pracy wprowadzono zmiany. Sprawdź, ile dni urlopowych przysługuje pracownikom według aktualnie obowiązujących przepisów. Podpowiadamy, kto może wziąć urlop z powodu siły wyższej.

Szukasz pracowników? Zobacz, na jakie cechy warto zwrócić uwagę!

Planujesz rekrutację? Sprawdź, jak pozyskać najlepszych pracowników. Na rozmowie kwalifikacyjnej weź pod uwagę cechy charakteru, które mają duży wpływ na powodzenie współpracy z wybranym kandydatem.

Związki zawodowe – czym się zajmują i jakie przynoszą korzyści?

Jak zadbać o interesy pracowników? Załóż związek zawodowy. Przekonaj się, czym jest ta organizacja i jakimi sprawami się zajmuje. Zwróć uwagę na warunki pracy i atmosferę panującą w firmie.

Praca marzeń – czego oczekują kandydaci?

Sprawdź, jakie są oczekiwania kandydatów ubiegających się o pracę. Poznaj wyznaczniki stanowiska marzeń. Przygotuj się do rekrutacji i przyciągnij do swojej firmy najlepszych specjalistów z branży.

Czy freelancer może odnaleźć się w pracy na etacie?

Jesteś freelancerem i planujesz przejść na pracę na etacie? Sprawdź, jak się do tego przygotować. Zadbaj o dobre nastawienie i korzystaj z nowoczesnego wyposażenia biura takiego jak budka.