Blog

Biura coworkingowe w Warszawie – które wybrać?

Biura coworkingowe zdobywają coraz większą popularność wśród freelancerów lub właścicieli mikroprzedsiębiorstw, którzy do pracy potrzebują niewielkiej przestrzeni biurowej. Takie miejsca są skierowane do osób, którym ciężko pracuje się w domu, a nie mają potrzeby wynajmowania samodzielnego biura lub po prostu są one dla nich za drogie. Poniżej przedstawiamy najatrakcyjniejsze przestrzenie coworkingowe w Warszawie.

Budki telefoniczne wracają!

Każdy z nas wie, jak wyglądają standardowe budki telefoniczne. Wiele osób mija je na ulicy. Wiesz, że kiedyś, kiedy nie było jeszcze telefonów komórkowych, a aparaty stacjonarne nie były aż tak popularne, znajdowały się też w biurach? Do dzisiaj w niektórych firmach można je spotkać, choć są przeznaczone głównie dla klientów. Zaskoczy Cię pewnie informacja, że biurowe budki telefoniczne przeżywają renesans i ponownie pojawiają się w przestrzeniach naszych miejsc pracy

Rozmowa z klientem na open space

Przestrzenie typu open space są innowacyjnym i świetnym rozwiązaniem dla firm zatrudniających wielu pracowników. Pozwalają oszczędzić miejsce, skrócić procesy biznesowe, wzmocnić więzi między zatrudnionymi. Niestety posiadają także wady. Każdy, kto próbował przeprowadzić efektywną rozmowę z klientem w takim pomieszczeniu, wie, że nie jest to proste zadanie. Ciągłe szmery rozmów i hałas urządzeń biurowych skutecznie uniemożliwiają skupienie się i poprowadzenie rzetelnej rozmowy. A od tego zależy czy firma zdobędzie nowego klienta lub czy utrzyma przy sobie stałego już kontrahenta. Jest na to jednak sposób!

Innowacyjne udogodnienie do biura – kabina dźwiękoszczelna

Jako pracodawca codziennie zastanawiasz się, jak zwiększyć motywację i wydajność pracowników. Twoi podwładni mają zapewniony pakiet benefitów, owoce i śniadania w pracy, udogodnienia do biurek, które sprawiają, że ośmiogodzinne siedzenie przy nim nie jest męczące. W biurze są przestrzenie typu open space, bo ponoć taka praca jest wygodniejsza i efektywniejsza. Stajesz jednak przed kolejnym problemem do rozwiązania – ciągłymi szumami oraz hałasami, które uniemożliwiają wykonywanie obowiązków potrzebujących ciszy i spokoju. Poznaj innowacyjne udogodnienie, dzięki któremu Twoje troski znikną

Jak zwiększyć wydajność pracowników?

Nowoczesne biura nie przypominają tych sprzed kilkudziesięciu lat. W większości dominują duże, otwarte przestrzenie typu open space. Z jednej strony takie rozwiązanie ma wiele zalet, z drugiej może negatywnie wpływać na wydajność pracownika, który potrzebuje do pracy ciszy i spokoju. W jaki sposób zwiększyć efektywność, nie rezygnując z dobrodziejstw nowoczesnej aranżacji pomieszczenia?

Czy w biurze możemy się wyciszyć?

Problem braku możliwości zaznania ciszy i spokoju w przestrzeniach typu open space jest bardzo często spotykany. Wiele osób zgromadzonych w jednym miejscu, niejednokrotnie równocześnie rozmawiających przez telefon, szum i hałas – z tym trzeba się zetknąć, pracując w takim miejscu. Choć wiele osób przywykło do wykonywania obowiązków w takich warunkach i nawet je lubi, to przydałoby się miejsce, w którym można się wyciszyć.

Kabiny dźwiękoszczelne do biura przyszłości

Pamiętasz, jak wyglądały biura kilkanaście lat temu? Porównaj je z ich obecnym wyglądem. A czy zastanawiasz się czasem, jak będą wyglądać za jakiś czas – w bliższej i dalszej przyszłości? Jeśli prowadzisz firmę, to z pewnością. Wprowadzanie nowych udogodnień i rozwiązań dla pracowników biurowych jest Twoim obowiązkiem. Czy w wizji nowoczesnych biur znajdą się kabiny dźwiękoszczelne? Z pewnością.

Praca na open space a wydajność pracownika

Jeszcze kilka lat temu praca w biurze oznaczała najczęściej siedzenie w zamkniętym pokoju z najwyżej kilkoma współpracownikami. Dzisiaj bardzo popularne są otwarte przestrzenie, zwane z angielskiego open space, które stanowią miejsce wykonywania obowiązków służbowych często kilkudziesięciu ludzi równocześnie. Dlaczego tak się dzieje? W czym open space jest lepszy od małego gabinetu?

Budka akustyczna do biura – na miarę XXI wieku!

Coraz popularniejsze w firmach są otwarte przestrzenie, które mają wiele zalet, na przykład pomagają pracownikom w nawiązywaniu bezpośrednich relacji i bezproblemowej współpracy. Nie można jednak powiedzieć, że takie rozwiązania nie mają też wad. Przekonał się o tym chyba każdy, kto próbował porozmawiać przez telefon, znajdując się w jednej sali z kilkudziesięcioma innymi osobami.

Współczesne zastosowanie budek telefonicznych

Kiedyś obecność budek telefonicznych na ulicach nie była niczym niezwykłym. Znajdując się poza domem, udawaliśmy się do nich, by zadzwonić do bliskich. Dzisiaj podobnych budek w miastach już nie ma, chociaż można je jeszcze spotkać przy autostradach i innych miejscach, z których kontakt w razie rozładowanego telefonu komórkowego może być utrudniony.