Blog

ergonomia w pracy

Ergonomia pracy w biurze – podstawowe zasady

Jak zadbać o ergonomię w biurze? Poznaj podstawowe zasady urządzania funkcjonalnej przestrzeni biurowej. Wykorzystaj nasze wskazówki i popraw komfort pracy zatrudnianych pracowników.

outsourcing pracownikow

Czym jest i na czym polega outsourcing pracowników?

Poznaj zalety i wady outsourcingu pracowników. Sprawdź, kiedy warto zdecydować się na leasing specjalistów i jak wykorzystać go w celu rozwoju swojej firmy. Podejmij dobre decyzje biznesowe.

pozegnanie w pracy

O co zadbać przy rozstaniu z pracownikiem?

Jak przygotować się do rozstania z pracownikiem? Sprawdź, na czym polega profesjonalny offboarding i zadbaj o dobrą atmosferę w biurze. Zwróć uwagę na kwestie organizacyjne i przeprowadź exit interview.

afternoon slump

Co to afternoon slump i jak wpływa na pracowników?

Sprawdź, czym jest afternoon slump i jak mu przeciwdziałać. Przekonaj się, dlaczego kabina dźwiękoszczelna do biura to dobry pomysł i zaprojektuj przestrzeń, która sprzyja wypoczynkowi pracowników.

home office

Miejsce świadczenia pracy zdalnej – jakie są prawa pracownika?

Poznaj najnowsze przepisy dotyczące pracy zdalnej. Jakie są prawa i obowiązki pracowników realizujących swoje obowiązki poza biurem? Sprawdź, na co zwrócić uwagę sporządzając umowy z zatrudnianymi osobami.

work life integration

Czym jest work-life integration?

Na czym polega work-life-integration? Sprawdź, jak łączyć karierę zawodową z życiem osobistym. Zadbaj o rozwój swojej firmy i zadowolenie zatrudnianych pracowników. Postaw na dobrą organizację miejsca pracy.

jezyki obce biuro

Lekcje języków obcych w biurze

Czy warto organizować lekcje języka obcego dla pracowników? Dowiedz się więcej na temat sposobu finansowania zajęć. Sprawdź, jak podnosić kwalifikacje zatrudnianych osób i rozwijać międzynarodowy biznes.

szklanka wody

Upał w biurze? Sprawdź, jak sobie radzić latem

Jak przygotować się do letnich upałów w pracy? Sprawdź, jakie obowiązki mają polscy pracodawcy. Zaaranżuj komfortowe biuro i chroń zatrudnione osoby przed wysokimi temperaturami. Doradzamy, jak to zrobić.

weekly

Jak przeprowadzić weekly ze swoim zespołem?

Co zrobić, by tydzień pracy w Twojej firmie stał się bardziej produktywny? Postaw na weekly. Sprawdź, jak przeprowadzać przeglądy tygodniowe i dlaczego przydaje się do tego biurowa budka akustyczna.

Activity-Based Working

Czym jest Activity-Based Working?

Jak wyglądają nowoczesne biura? Poznaj koncepcję Activity-Based Working! Stwórz komfortową przestrzeń, która pobudza kreatywność i koncentrację pracowników. Zainwestuj w modną kabinę dźwiękoszczelną.