Blog

Czym kierować się, wybierając meble do biura? Eksperci podpowiadają!

Zakup mebli do biura wymaga przygotowania. Podstawowym kryterium doboru jest ergonomia, jednak, w zależności od konkretnych potrzeb, liczy się coś jeszcze. Jako twórcy kabin dźwiękoszczelnych wiemy, jak łączyć funkcjonalność z dobrym designem oraz jakość z rozsądną ceną. Dziś podzielimy się z Tobą naszą wiedzą. Zapraszamy!

Problemy ze skupieniem w biurze? Sprawdź, jak sobie z nimi radzić!

Godzinami próbujesz skupić się mimo otaczającego Cię hałasu i wpadających wciąż do skrzynki maili? Na koniec dnia jesteś zmęczony, mimo że zrobiłeś niewiele? Problemy z koncentracją w biurze to powszechna sprawa. W tym artykule proponujemy rozwiązania, które ułatwią Ci jej utrzymanie. Jakie? Ciszę uzyskasz dzięki budkom akustycznym, a resztę rozpraszaczy utrzymasz pod kontrolą za pomocą dobrych nawyków. Dowiedz się więcej i stań się mistrzem efektywności!

Profesjonalnie czy przytulnie? Jakie kolory ścian warto zastosować w biurze?

Jaką rolę odgrywa kolorystyka w biurze? Badania jednoznacznie wskazują, że barwy mogą motywować i zwiększać koncentrację lub rozpraszać. Dowiedz się, jakich odcieni unikać, a jakie warto uwzględnić w pomieszczeniach przeznaczonych do pracy.

Zachodniopomorskie zaprasza do coworkingu!

Szukasz ekonomicznej wersji biura w Zachodniopomorskiem? Potrzebujesz wyrwać się z domu i pracować pośród innych freelancerów i przedsiębiorców? Z pomocą przychodzi coworking! W tym wpisie odkryjesz między innymi, co oferuje lokalny rynek i na co zwracać uwagę przy podejmowaniu decyzji o wynajmie. Zapraszamy na krótką wizytę we współdzielonych przestrzeniach pracy!

Sposoby na udaną telekonferencję. Sprawdź porady ekspertów!

Męczą Cię godziny zmarnowane podczas nieefektywnych spotkań on-line? Szukasz sposobu na poprawę organizacji i przebiegu telekonferencji? Jesteś we właściwym miejscu. W tym wpisie zdradzimy, jak przeprowadzić profesjonalną wideorozmowę i co ma z tym wspólnego kabina dźwiękoszczelna do biura. Poznaj wskazówki, dzięki którym zaoszczędzisz czas i nerwy!

Gimnastyka w biurze. Dlaczego warto ćwiczyć w pracy i jak to robić?

Ruch to zdrowie! Włącz go do swojego dnia, szczególnie wtedy, gdy większość czasu spędzasz na siedząco. Według badań to właśnie pracownicy biurowi są najbardziej narażeni na schorzenia kręgosłupa. Dlatego bez względu na to, jak wygodna jest kabina dźwiękoszczelna, w której właśnie miałeś video calla, czy krzesło w sali konferencyjnej, po spotkaniu wstań i rozruszaj kości. Jak? Podpowiadamy!

Wentylacja biura. O czym musisz pamiętać?

Odpowiednia wentylacja to jeden z kluczowych elementów bezpiecznego i higienicznego środowiska pracy. Od jakości powietrza we wnętrzu zależy nie tylko zdrowie, ale także jakość wykonywanych obowiązków. Czym jest rekuperacja i czy opłaca się ją wybrać? Na co zwracać uwagę? Na te oraz inne pytania odpowiemy poniżej. Zapraszamy!

Open space w biurze – omawiamy zalety i wady

Praca w popularnych biurach typu open space ma tyle samo zwolenników, co przeciwników. Ci pierwsi dostrzegają w tej formie urządzania wnętrz szansę na lepszą komunikację, drudzy natomiast narzekają na warunki utrudniające skupienie. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom wielu mankamentom otwartych przestrzeni można zaradzić. Przyjrzyjmy się bliżej tej wywodzącej się ze Stanów Zjednoczonych koncepcji.

Coworking na Podlasiu. Sprawdź najlepsze lokalizacje!

Jesteś freelancerem i szukasz miejsca do pracy w województwie podlaskim? Interesują Cię ekonomiczne warianty wynajmu, które dają szereg korzyści? Zapraszamy do przeczytania krótkiego przewodnika po najlepszych przestrzeniach coworkingowych na północnym wschodzie Polski. Dowiedz się więcej!

Ergonomia w miejscu pracy. Poznaj najważniejsze zasady!

Czym właściwie jest ergonomia i w jakich aspektach może się ona przejawiać? Wbrew pozorom to dużo więcej niż wygodne krzesło w biurze. Mówiąc krótko – to sposób na dostosowanie warunków pracy do potrzeb wykonującego ją człowieka. Dotyczy to zarówno sfery fizycznej, psychologicznej, jak i społecznej. W tym artykule opowiemy więcej o konkretnych zasadach ergonomii. To warto wiedzieć – sprawdź!