Blog

Znajdź przestrzeń do coworkingu w Opolskiem!

Wykorzystywany przez wolnych strzelców i osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą coworking cieszy się coraz większą popularnością. Jeśli masz dość samotnej pracy i szukasz wygodnego miejsca, dzięki któremu ograniczysz koszty wynajmu biura, ta koncepcja może stanowić dla Ciebie idealne rozwiązanie. W dzisiejszym artykule prezentujemy zestawienie wybranych miejsc do coworkingu na terenie województwa opolskiego. Zobacz, gdzie w tym regionie znajdziesz idealną przestrzeń do wykonywania obowiązków zawodowych!

3 pomysły, jak spersonalizować swoje stanowisko pracy

Estetyczny kalendarz, oryginalny zegar czy kolorowe karteczki – by nadać miejscu pracy indywidualnego charakteru, wcale nie potrzeba wiele. Jeśli chcesz spersonalizować i jednocześnie odświeżyć przestrzeń, w której spędzasz większość czasu każdego dnia, dobrze trafiłeś. W dzisiejszym artykule znajdziesz kilka prostych pomysłów, dzięki którym z łatwością dostosujesz stanowisko pracy do własnych preferencji. Zapraszamy!

Jak koronawirus zmienia polskie biura?

Podczas pandemii wiele firm musiało zorganizować się na nowo. Z różnych względów nie wszyscy mogli przenieść się z pracą do domów. Dla przedsiębiorstw oznaczało to wprowadzenie pracy zmianowej oraz licznych środków ostrożności. W obliczu odmrażania gospodarki na powrót zespołów szykuje się już jednak większość biznesów. Jakie kroki podejmują przedsiębiorcy? Dowiedz się, jak zmieniają się siedziby polskich firm w obliczu koronawirusa!

Biura coworkingowe w województwie dolnośląskim

Przestrzenie wspólnej pracy, zwane coworkingami są coraz popularniejsze na biznesowej mapie Polski. W dobie pracy zdalnej i w trybie freelance kolejne biura tego typu otwierają się na terenie dużych miast. Nie inaczej jest w przypadku przedsiębiorczego województwa dolnośląskiego. Już sam Wrocław może pochwalić się ponad 20 coworkingami. Które z nich są najlepsze? Gdzie skorzystasz z dźwiękoszczelnej kabiny do komfortowej pracy? Dowiedz się więcej!

Doradzamy, jak dobrać biurową budkę telefoniczną do aranżacji wnętrza

Trendy w aranżacji biur pokazują jasno – chcesz przyciągać młodych i zdolnych? Postaw na dobry design i udogodnienia! Ma być ergonomicznie, stylowo i przyjemnie. Dobrze zaprojektowane wnętrza powodują, że zespoły chętniej spotykają się biurach. Poznaj kabiny dźwiękoszczelne, które zapewniają komfort pracy i sprawiają, że aranżacja firmy wpisuje się w najnowsze style projektowania. Przed Tobą Big Hauz i The Box – połączenie funkcjonalności i najlepszego designu. Sprawdź, która lepiej sprawdzi się w aranżacji Twojego biura!

Biurowy savoir-vivre. Jak dobrze żyć ze współpracownikami?

Każda sfera życia społecznego ma swój savoir-vivre, czyli zestaw zasad, które porządkują jej działanie. Nie inaczej jest z przestrzenią zawodową. Niektórzy postrzegają je jako coś sztywnego i zbędnego, my jednak chcemy przybliżyć ich pozytywny aspekt. W jaki sposób przestrzeganie pewnych norm sprawia, że pracuje nam się przyjemniej i co wspólnego z tym ma telefoniczna budka do biura? Odpowiadamy poniżej. Sprawdź!

Biura coworkingowe na Śląsku część 2

Liczba osób, które wybierają popularne coworkingi, sięga wielu milionów i nieustannie rośnie. Kolejne firmy prześcigają się między sobą w tworzeniu nowoczesnych przestrzeni do swobodnej pracy biurowej. Korzystają z nich zarówno ci, którzy potrzebują ekonomicznego rozwiązania dla swoich biznesów, jak i zespoły poszukujące inspiracji. Co czyni przestrzenie współdzielone tak atrakcyjnymi? Możesz przekonać się o tym osobiście – sprawdź, wybrane przez nas biura coworkingowe na Śląsku.

Co ile należy wymieniać budki telefoniczne w biurze?

Przenośne budki telefoniczne do biur zmieniają oblicze open space’ów. Z przestrzeni, gdzie prywatność często jest poza zasięgiem, tworzą wygodne i komfortowe miejsca pracy. Dzięki temu możliwa jest w nich zarówno poufna rozmowa, jak i niezakłócone wykonywanie codziennych obowiązków. W tym artykule omawiamy wytrzymałość kabin dźwiękoszczelnych oraz przybliżamy kwestię ich żywotności. Sprawdź, czy i jak często powinieneś wymieniać budki telefoniczne w swoim biurze.

Jak radzić sobie z upałem w biurze?

Gdy żar z nieba daje się we znaki nawet w zamkniętych pomieszczeniach, każdy sposób jest dobry na krótkotrwałą ochłodę. Jak jednak postępować na dłuższą metę? Wysoka temperatura w pracy powoduje dyskomfort psychiczny oraz fizyczny, a motywacja i efektywność spadają. Kolejne lato już nie musi być codzienną udręką w miejscu pracy. Sprawdź, jak poradzić sobie z upałem w biurze.

Z jakich materiałów wykonane są budki telefoniczne?

Open space jest dziś najpopularniejszą formą organizacji biura. Gwarantuje szybki przepływ informacji oraz ułatwia komunikację między pracownikami. Niestety w tym systemie największą wadą jest hałas oraz brak prywatności niezbędnej do przeprowadzania rozmów telefonicznych lub poufnych spotkań biznesowych. Na szczęście problem ten rozwiązują nowoczesne budki akustyczne do biur. Chcesz się dowiedzieć, dlaczego są tak skuteczne i z jakich materiałów są wykonane? Sprawdź to w naszym artykule.