Blog

Zalety i wady hot deskingu. Jak dobrze wdrożyć ten system?

Praca zdalna, zwolnienia lekarskie, urlopy czy wyjazdy terenowe i delegacje – wszystkie te sytuacje sprawiają, że bardzo rzadko w biurze pojawia się 100% pracowników. Czy w takim wypadku pracodawcom opłaca się przydzielać indywidualne stanowiska pracy dla każdego zatrudnionego? To zależy od kilku czynników, między innymi struktury firmy, rodzaju prowadzonej działalności czy wykorzystania nowoczesnych rozwiązań w zakresie wyposażenia. Tworzenie tymczasowych biurek, czyli tzw. hot desking, ma zarówno zwolenników, jak i przeciwników. Sprawdź, jakie są wady i zalety „gorących biurek” oraz gdzie warto wprowadzić takie rozwiązanie.

Porównujemy lokale coworkingowe w województwie lubelskim

Szukasz miejsca na swoje biuro w Lublinie lub okolicach? Chciałbyś obniżyć koszty jego utrzymania? Rozważ „wynajem biurka”. Ze współdzielonych miejsc pracy w przestrzeni typu open space korzysta coraz więcej osób. Gdzie szukać atrakcyjnych ofert? Jakie są największe zalety coworkingu? Tego wszystkiego dowiesz się z naszego poradnika. Porównujemy w nim lokale coworkingowe w województwie lubelskim – zapraszamy do lektury!

Sprawdź, czego oczekują pracownicy od biura

W czasie lockdownu wiele osób wykonuje pracę zdalną. Zastanawiasz się, kiedy Twoi pracownicy wrócą do siedziby firmy? Zanim to nastąpi, dobrze spożytkuj ten czas. Jeśli do tej pory tego nie zrobiłeś, przearanżuj przestrzeń biurową tak, aby była bardziej przyjazna. Może potrzebna jest tam specjalna budka telefoniczna albo sala konferencyjna? W naszym artykule znajdziesz kilka podpowiedzi. Przeczytaj koniecznie i sprawdź, czego oczekują pracownicy od biura!

rozwiązywanie konfliktów w biurze

Konflikty w biurze – jak powstają i jak je rozwiązywać?

Problemy pojawiają się w każdej relacji, również między współpracownikami czy pracodawcą a podwładnym. Konfliktom w biurze można zapobiegać po pierwsze poprzez stworzenie przyjaznej przestrzeni. Dlaczego? Komfortowe warunki tworzą dobrą atmosferę: poprawiają kreatywność, motywują do działania oraz sprzyjają rozwojowi umiejętności.

 

Poznaj 3 rady, jak wybrać miejsce na biuro dla swojej firmy!

Prowadzenie własnego biznesu wiąże się z koniecznością wyboru biura dostosowanego do własnych potrzeb. Zastanawiasz się, jak znaleźć idealny lokal w gąszczu ofert? Jeśli tak, specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy krótki poradnik. Dowiesz się z niego, jakie są cechy idealnego biura, a także, co musisz mieć na uwadze, poszukując przestrzeni dla siebie. Zapraszamy!

Sprawdzone sposoby na dobrą atmosferę w biurze. Przeczytaj porady ekspertów!

Nieprzyjemna czy wręcz toksyczna atmosfera w pracy ma negatywny wpływ na samopoczucie oraz wydajność pracowników. W takiej sytuacji bardzo często pojawia się spadek motywacji oraz niechęć do współdziałania w grupie. Zastanawiasz się, jak zapewnić współpracownikom odpowiednie środowisko w biurze? Jeśli tak, zachęcamy Cię do przeczytania poniższego artykułu. Dowiesz się z niego, jak zadbać o atmosferę w biurze i zwiększyć zadowolenie zatrudnianych osób.

Odpowiednia akustyka biura. Jak zapewnić komfort pracownikom?

Zapewnienie dobrego środowiska dźwiękowego jest niezbędne, aby pracownicy mogli efektywnie wykonywać powierzone im zadania. Jeśli zastanawiasz się, jak zadbać o kwestię akustyki w biurowym wnętrzu, zachęcamy Cię do przeczytania poniższego wpisu. Dowiesz się z niego, jak zminimalizować negatywny wpływ hałasu na zdrowie oraz jak wykorzystać kabiny dźwiękoszczelne do biura, by stworzyć odpowiednie warunki do współpracy i komunikacji.

Obierz kurs na coworking w województwie łódzkim!

Wykonujesz wolny zawód lub rozwijasz własny biznes? Szukasz profesjonalnie przygotowanej przestrzeni do pracy w Łodzi? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych biur współdzielonych w województwie łódzkim. Sprawdź, które z nich mają w wyposażeniu dodatkowe udogodnienia takie jak budki telefoniczne do biur czy dostęp do wspólnej kuchni.

Podstawowe zasady utrzymywania porządku w biurze. Sprawdź nasze porady!

Zginął Ci już trzeci długopis w tym miesiącu? Po raz kolejny przed wejściem do kabiny dźwiękoszczelnej na ważne spotkanie nie mogłeś znaleźć potrzebnych Ci dokumentów? Utrzymanie porządku w biurze przekłada się na wydajność. Czysta i dobrze zorganizowana przestrzeń pozwala jasno myśleć i sprawnie działać. Jeśli szukasz sposobów na okiełzanie chaosu w firmie, ten artykuł jest dla Ciebie.

Lokale coworkingowe w województwie kujawsko-pomorskim. Sprawdź, gdzie znajdziesz biurko do wynajęcia!

Szukasz dla siebie miejsca do pracy w województwie kujawsko-pomorskim? Interesują Cię atrakcyjne cenowo opcje najmu? Sprawdź, czym jest popularny coworking i gdzie znajdziesz taką przestrzeń w Bydgoszczy oraz Toruniu. Z tego artykułu dowiesz się także, czy taki lokal to wybór dla Ciebie i czy na wyposażeniu musi znajdować się kabina dźwiękoszczelna. Zapraszamy na krótką przechadzkę po nowoczesnych współdzielonych biurach!