Blog

Jak zmieni się praca biurowa w ciągu następnej dekady?

Dynamiczny rozwój technologii, a także automatyzacja wielu procesów spowodowały, że praca coraz rzadziej jest kojarzona z ośmiogodzinnym siedzeniem przy swoim stanowisku.

Biurowa budka akustyczna The Con.

5 zalet budek akustycznych, które przekonają do nich nawet największych niedowiarków

Chcąc zapewnić pracownikom komfortowe warunki do pracy, pracodawca musi zadbać o odpowiednie wyposażenie przestrzeni biurowej. Jak się okazuje, zastosowane sprzęty, a także sposób urządzenia biura ma kluczowy wpływ na jakość realizowanych obowiązków zawodowych.

Nowoczesne biuro z wieloma stołami oraz krzesłami z widokiem z biurowca na miasto.

Powrót do przeszłości, czyli klasyczne rozwiązania w designie biurowym wracają do łask

W obszarze projektowania przestrzeni biurowych coraz częściej stawia się na klasyczne rozwiązania, które jak się okazuje, są ponadczasowe i nigdy nie wychodzą z mody. Klasyka jest czymś eleganckim i jednocześnie sprawdzonym, dlatego jest ceniona zarówno przez pracodawców, jak i przez pracowników biur.

Budki akustyczne The Hauz oraz Big House wykonane dla Allegro w Warszawie.

Jak wyglądają biura wielkich marek?

Współczesne przestrzenie biurowe to już nie tylko miejsca pracy, ale coraz częściej także wizytówki firm. Nikogo więc nie dziwią takie udogodnienia jak komfortowe strefy relaksu, nowoczesne kabiny dźwiękoszczelne czy funkcjonalne miejsca dla rowerzystów z szatnią i prysznicem. Poza tym, że w biurze pracownik ma się czuć jak w domu, ma ono także wyglądać estetycznie, reprezentując przedsiębiorstwo.

Biura coworkingowe w Szczecinie – które wybrać?

Biura coworkingowe w Szczecinie – które wybrać?

Coworking to zdecydowanie coś więcej niż tylko chwilowy trend czy przejściowa moda. To dynamicznie rozwijający się biznes, który ma zadanie sprostać oczekiwaniom początkujących przedsiębiorców, właścicieli niedużych firm, a także wszystkich osób szukających oszczędności oraz profesjonalnego miejsca do pracy.

Czym jest Activity Based Working?

Czym jest Activity Based Working?

Długie godziny spędzone przy biurku, nieustanne pochylanie się nad komputerem i to na dodatek w tym samym pomieszczeniu? Już niedługo taki styl pracy może odejść w niepamięć! Wszystko to za sprawą nowoczesnej koncepcji Activity Based Working, która wzbudza niemałe kontrowersje zarówno wśród pracowników, jak i pracodawców.

Postaw na naturę w biurze, czyli poznaj biophilic design!

Postaw na naturę w biurze, czyli poznaj biophilic design!

Od dłuższego czasu zastanawiasz się, jak zadbać o dobre samopoczucie pracowników w miejscu pracy i jednocześnie podnieść ich produktywność? Jeśli tak, musisz wiedzieć, że ogromny wpływ zarówno na zdrowie, jak i kreatywność ma otoczenie, w którym pracujemy.

Czym jest i na czym polega outsourcing pracowników?

Czym jest i na czym polega outsourcing pracowników?

Jednym z coraz częściej wykorzystywanych narzędzi przez pracodawców, które pozwala zaoszczędzić pieniądze, jest tzw. outsourcing pracowników. W ciągu ostatnich lat to nowoczesne rozwiązanie stało się szczególnie atrakcyjne dla przedsiębiorstw, które zmagają się z brakiem odpowiednio wykwalifikowanych specjalistów oraz niedostateczną liczbą pracowników.

Biura coworkingowe w Bydgoszczy – które wybrać?

Biura coworkingowe w Bydgoszczy – które wybrać?

Jeszcze do niedawna był w Polsce praktycznie nieznany. Obecnie robi zawrotną karierę, umożliwiając w tani i wygodny sposób wynająć komfortowe miejsce do pracy. Mowa o coworkingu, który można tłumaczyć jako wspólną pracę dwóch, trzech lub większej liczby osób.