Blog

praca hybrydowa

Hybrydowy model pracy – efekt pandemicznej rzeczywistości

Hybrydowy model pracy na stałe wpisał się w tryb funkcjonowania wielu firm. Przekonaj się, czy warto go stosować i jak wpływa to zarówno na pracowników, jak i na organizowanie nowoczesnej przestrzeni biurowej. 

Chcesz rozpocząć swoją przygodę w biznesie? Otwórz biuro coworkingowe w województwie lubuskim!

Stworzenie biura coworkingowego w województwie lubuskim to dobry pomysł na własny biznes, szczególnie w dobie popularyzacji pracy zdalnej. Sprawdź, na czym polega funkcjonowanie takiego miejsca i czy to się opłaca! 

kultura organizacyjna

Kultura organizacyjna firmy. Czym jest i jak wpływa na projektowanie przestrzeni biurowej?

Google, Apple czy Nestlé – każdy z tych firm wyróżnia się charakterystyczną kulturą organizacyjną. Jak ją zbudować i jakie elementy się na nią składają? Jakie znaczenie ma wystrój biura w kreowaniu tożsamości przedsiębiorstwa?

rynek nieruchomości

Biura w Polsce w 2021 roku. Dowiedz się, co się zmienia na rynku!

Rynek nieruchomości biurowych wyraźnie odczuł skutki pandemii. Nowe potrzeby pracowników oraz oczekiwania ze strony klientów wymusiły na firmach szczególne działania. Co zmienia się w tym roku w projektowaniu lokali biurowych?

nowoczesne biuro

3 niebanalne elementy wyposażenia biura, których funkcjonalność Cię zaskoczy!

Wraz z kolejnym pokoleniem pracowników rosną oczekiwania względem aranżacji biur. Nowy sposób motywowania kadry obejmuje zapewnienie udogodnień w zakresie relaksu, wygody i prywatności. Jakie elementy biurowego wyposażenia są dziś w modzie?

miejsca biurowe olsztyn

Biura coworkingowe w województwie warmińsko-mazurskim. Poznaj nasze rekomendacje!

Rozwijający się rynek coworkingowy otwiera nowe możliwości nie tylko dla małych przedsiębiorstw i startupów. Dowiedz się, na czym polega wynajem takiego biura. Jakie są korzyści z jego użytkowania? Gdzie znaleźć dobrze wyposażony lokal w Olsztynie?

W jakim stylu urządzić biuro? Radzimy, jak dobrać wyposażenie do siedziby firmy

Wystrój biura powinien przede wszystkim tworzyć funkcjonalną przestrzeń do pracy. To jednak nie wszystko. W dzisiejszych czasach wygląd siedziby często odzwierciedla specyfikę danego biznesu oraz podstawowe wartości firmy. Jak urządzić biurowe przestrzenie, aby zadowolić pracowników, a jednocześnie podkreślić wizerunek przedsiębiorstwa? Sprawdź, jakie style sprawdzą się w poszczególnych branżach!

Dystans w biurze w czasach pandemii. Jak urządzić bezpieczną przestrzeń w miejscu pracy?

Pandemia koronawirusa wymusiła zmianę organizacji biur. W firmach, gdzie praca zdalna jest niemożliwa, pracodawca musi zapewnić pracownikom odpowiednie warunki do wykonywania obowiązków. Co one obejmują? Przede wszystkim większy dystans w rozplanowaniu przestrzeni. Podpowiadamy, w jaki sposób urządzić biuro, aby zagwarantować wszystkim użytkownikom bezpieczeństwo, a zarazem komfort pracy.

Biura coworkingowe w województwie małopolskim. Sprawdź, gdzie wynajmiesz lokal dla siebie!

Coworking to termin, który jest dziś na ustach wszystkich młodych przedsiębiorców oraz freelancerów. Współdzielone przestrzenie do pracy stanowią opłacalną alternatywę dla stałego wynajmu lokali. To również okazja do wymiany doświadczeń w obszarze biznesu, a także nawiązywania cennych kontaktów. Sprawdź, czy coworking jest dla Ciebie i poznaj najlepsze oferty biur współdzielonych w Małopolsce.

Trendy w urządzaniu biur na 2021 rok. Zobacz, co jest teraz modne!

Wkraczamy w rok 2021 z licznymi zmianami, również dotyczącymi aranżacji wnętrz. Po miesiącach pracy zdalnej wiele firm otwiera swoje biura dla pracowników. Jednak czy home office miał wpływ na nowe trendy w urządzaniu tych przestrzeni? Sprawdzamy, co jest modne w branży wnętrzarskiej. Przeczytaj, na jakie elementy warto zwrócić uwagę podczas projektowania nowego wystroju w biurze.