Blog

wspolny-lunch

Wspólne śniadania i lunche w biurze – czy to się sprawdza?

Dobra organizacja przestrzeni sprzyja integracji pomiędzy pracownikami i wzmaga ich kreatywność. Podpowiadamy, jak urządzić biuro, by znaleźć w nim miejsce na wspólne posiłki i indywidualną pracę.

biura-przyszlosci

Jak będą wyglądały biura w przyszłości? Poznaj najnowsze trendy

Biura przyszłości to ekologiczne rozwiązania, ruchome ściany i kabiny dźwiękoszczelne. Tego rodzaju udogodnienia będą sprzyjać skupieniu podniesieniu produktywności i satysfakcji z wykonywanych zadań. 

budka-telefoniczna

Jak skutecznie walczyć z rozpraszaczami za pomocą techniki Pomodoro? Sprawdź nasze porady

Biuro open space nie sprzyja koncentracji. Rozwiązaniem może być technika Pomodoro oraz zamontowanie kabin dźwiękoszczelnych, które ułatwiają skupienie na bieżących zadaniach i poprawiają produktywność.

budki-telefoniczne

Jak zadbać o komunikację wewnętrzną w firmie? Poznaj porady od Available

Właściwy przepływ informacji ma pozytywny wpływ na atmosferę pracy oraz na wydajność pracowników. Podajemy sposoby na przekazywanie wiadomości oraz na funkcjonalne organizowanie przestrzeni biurowej.

Upskilling i reskilling, czyli jak rozwijać kompetencje pracowników?

Zmiana lub pogłębianie kompetencji pracowników to gwarancja sukcesu firmy. Dlaczego upskilling oraz reskilling jest tak ważny w obecnych czasach? Jak można rozwijać umiejętności zespołu?

Najważniejsze zasady feedbacku – zrób to dobrze!

Jak dobrze udzielać informacji zwrotnej? Poznaj zasady pozytywnego i negatywnego feedbacku. Dlaczego jest tak ważny w każdej sprawnie funkcjonującej organizacji?

Ucz się od największych i zaprojektuj biuro w duchu space brandingu!

Jakie jest dla Ciebie idealne miejsce pracy? Co takiego atrakcyjnego oferują swoim pracownikom firmy Google czy Apple? Dowiedz się, jak wprowadzić space branding do przestrzeni biurowej.

Deep work – co to jest i jak możesz go zastosować w swojej pracy

Na czym polega deep work i jakie są zasady głębokiej pracy? Jak wdrożyć technikę pomodoro do planu dnia? W artykule dowiesz się, jak skutecznie podnieść efektywność pracy w biurze.

zespół multigeneracyjny

Różne pokolenia w jednym miejscu pracy – co zrobić, żeby to się udało? Poznaj porady ekspertów!

W firmach działających wiele lat na rynku przedział wiekowy pracowników może być bardzo szeroki. W jaki sposób integrować różne pokolenia? Jak eliminować źródła potencjalnych konfliktów?

rozmowa rekrutacyjna

3 kroki do przeprowadzenia udanej zdalnej rozmowy rekrutacyjnej. Sprawdź!

Rozmowy rekrutacyjne online są coraz częstszym elementem procesu zatrudniania. Jak prawidłowo ja przeprowadzić? Na co zwracać uwagę podczas wywiadu z kandydatem?