Blog

Biura coworkingowe w Olsztynie

Jakiś czas temu pisaliśmy na blogu o biurach coworkingowych, znajdujących się w miastach na południu kraju. Czas zatem przenieść się do innych województw! Dziś postanowiliśmy zajrzeć do serca Warmii i Mazur.

Telefoniczna budka akustyczna. Czym jest? Charakterystyka!

Znaleźć ją można w wielu nowoczesnych firmach. Niewielka, nie zajmuje dużo miejsca, a za to jest bardzo pomocnym elementem wyposażenia biura. Kabina dźwiękoszczelna, bo o niej będzie ten artykuł, to prawdziwe wybawienie na open space. Czym tak naprawdę ona jest? Co w niej można znaleźć i dlaczego warto ją zakupić do firmy? Zobacz!

Akustyka w biurze – ciche biuro, bez uciszania pracowników?

Podążając za zachodnimi trendami, w Polsce buduje się coraz więcej biur typu open space. Choć sprzyjają one pracy zespołowej, to osoby w nich pracujące bywają zmęczone nieustannym gwarem i szmerem rozmów. Do tego dzwoniące telefony, szuranie krzeseł... Co zatem zrobić? Sposobów na poprawę sytuacji jest kilka, a wśród nich – nowoczesne kabiny dźwiękoszczelne. Zobacz, jak stworzyć w biurze lepsze warunki pracy!

Chill zone w biurze – co to jest?

Standardowy, 8-godzinny dzień pracy wymaga, aby robić sobie chociażby krótkie przerwy. Jeśli jesteś właścicielem firmy i chcesz zadbać o efektywność pracowników biura, stwórz dla nich przestrzeń relaksu! Czym jest chill zone? Co powinno się w niej znaleźć? Dlaczego przyda się tam kabina dźwiękoszczelna? Odpowiedzi znajdziesz poniżej!

Biura coworkingowe w Kielcach

Praca z domu to coś, do czego dąży dziś wiele osób. Jednak ci, którzy przeszli na freelance, doświadczają nieraz potrzeby wyjścia poza swoje cztery kąty. Dokąd zatem można pójść z laptopem w Kielcach? Czy kawiarnie to jedyna opcja? Niekoniecznie! W mieście istnieje kilka przestrzeni coworkingowych. Gdzie znajdziesz biura, wyposażone w odpowiedni sprzęt i wygodne biurka? Jakie są ceny wynajmu? Na co zwracać uwagę, wybierając coworking? Sprawdź!

Biura coworkingowe w Częstochowie – które wybrać?

Coraz więcej osób rezygnuje z etatu po to, aby zacząć pracować na swoim. Freelancerów z różnych dziedzin przybywa. Są wśród nich programiści, copywriterzy, fotografowie, graficy i ci, prowadzący biznes wyłącznie online. Czy takie osoby zawsze mają swoje domowe biuro? Niekoniecznie! Bywa, że korzystają one z oferty biur coworkingowych. Nie brakuje kilku takich miejsc również w Częstochowie. Żyjesz w tym mieście i rozważasz pracę na własny rachunek? Jest to zatem przydatna dla Ciebie wiedza. Sprawdź, gdzie konkretnie znajdziesz przestrzenie coworkingowe!

3 popularne trendy dotyczące miejsc pracy – na co zwracają uwagę aplikujący kandydaci?

Rynek pracy dynamicznie się zmienia. Dziś szukający pracy mają często do rozważenia sporo ofert. Jakie czynniki biorą pod uwagę osoby, starające się o pracę biurową? Czy chodzi tu głównie o wynagrodzenie, czy też o coś więcej? Okazuje się, że pensja nie jest jedynym wyznacznikiem jakości oferty. Zobacz, czym jeszcze można przyciągnąć potencjalnych pracowników do swojego biura!

Sprawdź zalety i wady biur na otwartym planie, czyli open space w praktyce

Pomysł na otwarte przestrzenie biurowe przywędrował do nas z Zachodu pod koniec ubiegłego wieku. Niektórzy uważają tak zaaranżowane biura za świetne miejsca pracy, inni z kolei zupełnie nie odnajdują się na takich przestrzeniach. Jakie są plusy i minusy tak zwanych open space? Jeśli chcesz się tego dowiedzieć, zapraszamy do lektury!

3 powody, dlaczego powinieneś mieć budkę telefoniczną w swoim biurze

Nowoczesne, ergonomiczne biura to już nie tylko biurka, krzesła i kilka szafek. To kreatywnie przygotowane przestrzenie, sprzyjające efektywnej pracy i wspierające pracowników w osiąganiu zawodowych celów. I choć popularne open space mają wiele zalet, niejedna osoba czasem potrzebuje wyciszenia, spokoju i pełnej koncentracji na zadaniu. Właśnie wtedy przydaje się budka akustyczna. Zobacz, dlaczego nie może jej zabraknąć w Twojej firmie!

Kiedy twoja firma potrzebuje budki telefonicznej?

Ciągły szmer rozmów, odgłos kroków i dźwięk przesuwanych krzeseł przeszkadzają w pracy biurowej? Dźwięki, panujące na open space sprawiają, że niektórzy siedzą ze słuchawkami na uszach? Pracownicy biorą laptopy do domu, aby tam kończyć ważne projekty? Może to znak, że czas zainwestować w specjalną budkę akustyczną. Czym ona jest i co może dać jej postawienie w biurze? Przekonaj się, czytając nasz wpis!