Blog

Biura coworkingowe w Gliwicach – które wybrać?

Jesteś freelancerem, wykonujesz swoje obowiązki zawodowe zdalnie lub prowadzisz własną jednoosobową działalność gospodarczą? Coraz częściej czujesz, że masz dość samotności, a warunki panujące w domu uniemożliwiają Ci skupienie się na realizowanych projektach?

Nieużyteczna sala konferencyjna. Jak temu zaradzić?

Coraz częściej słyszysz, że pracownicy Twojego biura skarżą się, że nie mają miejsca, w którym mogą spokojnie przeprowadzić ważną rozmowę biznesową, wideokonferencję lub burzę mózgów?

Industrialny klimat w biurze, czyli budki akustyczne w praktyce

Wywodzący się ze Stanów Zjednoczonych styl industrialny, który jeszcze do niedawna był utożsamiany ze staroświeckim wyglądem, dzisiaj stanowi jeden z dominujących trendów aranżacyjnych biur.

Jak zmieni się praca biurowa w ciągu następnej dekady?

Dynamiczny rozwój technologii, a także automatyzacja wielu procesów spowodowały, że praca coraz rzadziej jest kojarzona z ośmiogodzinnym siedzeniem przy swoim stanowisku.

Biurowa budka akustyczna The Con.

5 zalet budek akustycznych, które przekonają do nich nawet największych niedowiarków

Chcąc zapewnić pracownikom komfortowe warunki do pracy, pracodawca musi zadbać o odpowiednie wyposażenie przestrzeni biurowej. Jak się okazuje, zastosowane sprzęty, a także sposób urządzenia biura ma kluczowy wpływ na jakość realizowanych obowiązków zawodowych.

Nowoczesne biuro z wieloma stołami oraz krzesłami z widokiem z biurowca na miasto.

Powrót do przeszłości, czyli klasyczne rozwiązania w designie biurowym wracają do łask

W obszarze projektowania przestrzeni biurowych coraz częściej stawia się na klasyczne rozwiązania, które jak się okazuje, są ponadczasowe i nigdy nie wychodzą z mody. Klasyka jest czymś eleganckim i jednocześnie sprawdzonym, dlatego jest ceniona zarówno przez pracodawców, jak i przez pracowników biur.

Budki akustyczne The Hauz oraz Big House wykonane dla Allegro w Warszawie.

Jak wyglądają biura wielkich marek?

Współczesne przestrzenie biurowe to już nie tylko miejsca pracy, ale coraz częściej także wizytówki firm. Nikogo więc nie dziwią takie udogodnienia jak komfortowe strefy relaksu, nowoczesne kabiny dźwiękoszczelne czy funkcjonalne miejsca dla rowerzystów z szatnią i prysznicem. Poza tym, że w biurze pracownik ma się czuć jak w domu, ma ono także wyglądać estetycznie, reprezentując przedsiębiorstwo.

Biura coworkingowe w Szczecinie – które wybrać?

Biura coworkingowe w Szczecinie – które wybrać?

Coworking to zdecydowanie coś więcej niż tylko chwilowy trend czy przejściowa moda. To dynamicznie rozwijający się biznes, który ma zadanie sprostać oczekiwaniom początkujących przedsiębiorców, właścicieli niedużych firm, a także wszystkich osób szukających oszczędności oraz profesjonalnego miejsca do pracy.

Czym jest Activity Based Working?

Czym jest Activity Based Working?

Długie godziny spędzone przy biurku, nieustanne pochylanie się nad komputerem i to na dodatek w tym samym pomieszczeniu? Już niedługo taki styl pracy może odejść w niepamięć! Wszystko to za sprawą nowoczesnej koncepcji Activity Based Working, która wzbudza niemałe kontrowersje zarówno wśród pracowników, jak i pracodawców.