Blog

harmonogram

Jak stworzyć sprawny harmonogram czasu pracy?

Chcesz stworzyć efektywny harmonogram pracy? Sprawdź, jak to zrobić. Wykorzystaj porady ekspertów i dobrze zaplanuj dobę pracowniczą. Poznaj różne systemy pracy i przestrzegaj obowiązujących przepisów.

pracujaca mama

Przerwa na karmienie dziecka w pracy. Jak wesprzeć pracującą mamę?

Dowiedz się, jak wspierać matki karmiące w pracy. Wykorzystaj kabinę dźwiękoszczelną i stwórz kameralne miejsce odpowiednie dla mamy z dzieckiem. Poznaj przepisy dotyczące przerwy na karmienie.

stres

Jak pomóc pracownikom zwalczyć stres i poprawić jakość pracy?

Stres niekorzystnie wpływa na jakość pracy Twoich pracowników. Sprawdź, jak mu zapobiegać i stworzyć przyjazne, motywujące środowisko zawodowe. Wykorzystaj nasze wskazówki i zadbaj o komfort zatrudnianych osób.

psycholog

Konsultacje psychologiczne w miejscu pracy. Jak zadbać o komfortową przestrzeń?

Na czym polega wsparcie psychologiczne w miejscu pracy? Sprawdź, dlaczego warto zapewnić je swoim pracownikom. Dowiedz się, w jakich sytuacjach konsultacja u psychologa jest przydatna i jak ją zorganizować.

rekruter

Jak przygotować komfortowe stanowisko pracy dla rekrutera?

Gdzie najlepiej przeprowadzać rozmowy rekrutacyjne? Zorganizuj przestrzeń sprzyjającą pozyskiwaniu najlepszych pracowników. Poznaj metody na poprawienie warunków pracy rekrutera w Twojej firmie.

ocena

Okresowa ocena pracownika — jak się przygotować?

Planujesz przeprowadzenie okresowej oceny pracownika? Dowiedz się, jak merytorycznie oceniać podwładnych. Zachęcaj zatrudniane osoby do podwyższania kwalifikacji, wskazuj ich mocne i słabe strony.

nowe stanowisko

Co warto wiedzieć o przeniesieniu pracownika na inne stanowisko?

Poznaj przepisy regulujące kwestie związane z przeniesieniem pracownika na inne stanowisko. Sprawdź, kiedy możesz zmienić zakres obowiązków swoich podwładnych i co musisz zawrzeć w nowej umowie.

rozmowa szef

Jak rozmawiać o podwyżce z szefem?

Sprawdź, jak powinna wyglądać rozmowa o podwyżce z szefem. Przestrzegaj kilku prostych zasad i dobrze przygotuj się do negocjacji. Podpowiadamy, czym uargumentować podwyższenie swojego wynagrodzenia.

choroby zawodowe

Choroby biurowe. Uważaj, jak pracujesz!

Jak zapobiegać chorobom biurowym? Dowiedz się, do czego może prowadzić praca w biurze bez odpowiednich przerw i wypoczynku. Wprowadź profilaktykę CVS, zespołu cieśni nadgarstka i bólu kręgosłupa.

chill zone

Chill zone w biurze a efektywność pracy

Czym jest biurowa strefa chillout? Sprawdź, dlaczego warto ją urządzić. Postaw na nowoczesne wyposażenie, takie jak kabina dźwiękoszczelna z czujnikiem obecności i zadbaj o komfort swoich pracowników.