Blog

Sprawdzone rady, jak zadbać o zdrowie w pracy

Stres, długie godziny spędzane przed monitorem komputera, brak ruchu – to najczęstsze czynniki wpływające na pogorszenie się zdrowia fizycznego oraz psychicznego. By utrzymać organizm w dobrej kondycji i tryskać energią każdego dnia, warto nauczyć się odpowiednio dbać o zdrowie w pracy. Z dzisiejszego artykułu dowiesz się, co robić, aby mieć większą motywację do działania i wypełniania obowiązków zawodowych. Zapraszamy!

Chill-out roomy i inne sposoby na relaks dla pracowników

Zastanawiasz się, jak wpłynąć na produktywność i kreatywność zatrudnianych osób? Wypróbowałeś już wiele metod, ale żadna nie przyniosła oczekiwanych korzyści? Jeśli tak, być może sekret tkwi w zapewnieniu balansu między pracą a regeneracją organizmu. Z poniższego artykułu dowiesz się, dlaczego odpoczynek dla pracownika ma tak ogromne znaczenie. Ponadto zaprezentujemy Ci kilka sposobów, dzięki którym skutecznie zadbasz o zdrowie i samopoczucie swojej kadry.

Znajdź przestrzeń do coworkingu w Opolskiem!

Wykorzystywany przez wolnych strzelców i osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą coworking cieszy się coraz większą popularnością. Jeśli masz dość samotnej pracy i szukasz wygodnego miejsca, dzięki któremu ograniczysz koszty wynajmu biura, ta koncepcja może stanowić dla Ciebie idealne rozwiązanie. W dzisiejszym artykule prezentujemy zestawienie wybranych miejsc do coworkingu na terenie województwa opolskiego. Zobacz, gdzie w tym regionie znajdziesz idealną przestrzeń do wykonywania obowiązków zawodowych!

3 pomysły, jak spersonalizować swoje stanowisko pracy

Estetyczny kalendarz, oryginalny zegar czy kolorowe karteczki – by nadać miejscu pracy indywidualnego charakteru, wcale nie potrzeba wiele. Jeśli chcesz spersonalizować i jednocześnie odświeżyć przestrzeń, w której spędzasz większość czasu każdego dnia, dobrze trafiłeś. W dzisiejszym artykule znajdziesz kilka prostych pomysłów, dzięki którym z łatwością dostosujesz stanowisko pracy do własnych preferencji. Zapraszamy!

Jak koronawirus zmienia polskie biura?

Podczas pandemii wiele firm musiało zorganizować się na nowo. Z różnych względów nie wszyscy mogli przenieść się z pracą do domów. Dla przedsiębiorstw oznaczało to wprowadzenie pracy zmianowej oraz licznych środków ostrożności. W obliczu odmrażania gospodarki na powrót zespołów szykuje się już jednak większość biznesów. Jakie kroki podejmują przedsiębiorcy? Dowiedz się, jak zmieniają się siedziby polskich firm w obliczu koronawirusa!

Biura coworkingowe w województwie dolnośląskim

Przestrzenie wspólnej pracy, zwane coworkingami są coraz popularniejsze na biznesowej mapie Polski. W dobie pracy zdalnej i w trybie freelance kolejne biura tego typu otwierają się na terenie dużych miast. Nie inaczej jest w przypadku przedsiębiorczego województwa dolnośląskiego. Już sam Wrocław może pochwalić się ponad 20 coworkingami. Które z nich są najlepsze? Gdzie skorzystasz z dźwiękoszczelnej kabiny do komfortowej pracy? Dowiedz się więcej!

Doradzamy, jak dobrać biurową budkę telefoniczną do aranżacji wnętrza

Trendy w aranżacji biur pokazują jasno – chcesz przyciągać młodych i zdolnych? Postaw na dobry design i udogodnienia! Ma być ergonomicznie, stylowo i przyjemnie. Dobrze zaprojektowane wnętrza powodują, że zespoły chętniej spotykają się biurach. Poznaj kabiny dźwiękoszczelne, które zapewniają komfort pracy i sprawiają, że aranżacja firmy wpisuje się w najnowsze style projektowania. Przed Tobą Big Hauz i The Box – połączenie funkcjonalności i najlepszego designu. Sprawdź, która lepiej sprawdzi się w aranżacji Twojego biura!

Biurowy savoir-vivre. Jak dobrze żyć ze współpracownikami?

Każda sfera życia społecznego ma swój savoir-vivre, czyli zestaw zasad, które porządkują jej działanie. Nie inaczej jest z przestrzenią zawodową. Niektórzy postrzegają je jako coś sztywnego i zbędnego, my jednak chcemy przybliżyć ich pozytywny aspekt. W jaki sposób przestrzeganie pewnych norm sprawia, że pracuje nam się przyjemniej i co wspólnego z tym ma telefoniczna budka do biura? Odpowiadamy poniżej. Sprawdź!

Biura coworkingowe na Śląsku

Liczba osób, które wybierają popularne coworkingi, sięga wielu milionów i nieustannie rośnie. Kolejne firmy prześcigają się między sobą w tworzeniu nowoczesnych przestrzeni do swobodnej pracy biurowej. Korzystają z nich zarówno ci, którzy potrzebują ekonomicznego rozwiązania dla swoich biznesów, jak i zespoły poszukujące inspiracji. Co czyni przestrzenie współdzielone tak atrakcyjnymi? Możesz przekonać się o tym osobiście – sprawdź, wybrane przez nas biura coworkingowe na Śląsku.

Co ile należy wymieniać budki telefoniczne w biurze?

Przenośne budki telefoniczne do biur zmieniają oblicze open space’ów. Z przestrzeni, gdzie prywatność często jest poza zasięgiem, tworzą wygodne i komfortowe miejsca pracy. Dzięki temu możliwa jest w nich zarówno poufna rozmowa, jak i niezakłócone wykonywanie codziennych obowiązków. W tym artykule omawiamy wytrzymałość kabin dźwiękoszczelnych oraz przybliżamy kwestię ich żywotności. Sprawdź, czy i jak często powinieneś wymieniać budki telefoniczne w swoim biurze.